Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum insülin dediği açlık kan şekeri insülin direnci farklı bişi insülin direnci HOMO IR olarak geçiyor glukoz ile insülin (açlık şekerini) çarp 405 e böl insülin direncini buluyorsun
Vov şimdi baktım 2,5 olmalı imiş benim ki 9,7 ahahaha İnsülin direnci nin alası var ama ilaç vermemiş doktor

Vov şimdi baktım 2,5 olmalı imiş benim ki 9,7 ahahaha İnsülin direnci nin alası var ama ilaç vermemiş doktor
Evet yüksek canım başka bi dahiliyeciye git mutlaka benim bile 3,5 doktor acilen düşür yumurtlamayı bozar dedi seni muhtemelen ilaca başlatır çabuk düşsün diye

Kizlar bugün adet oldum😭cok üzülüyorum hep boyle olunca😣aslinda daha 3 cu denememiz ama insanlar o kadar ustume geliyorki cok kotu oluyorum😭😭😭dusunmedende edemiyorum her an aklimda bebek çocuk 😣 moralim bozuk 😣
Bu süreç yeterince stresli keşke etrafınızla paylaşmasaydınız bu isteğinizi ben anneme bile söylemedim muhabbeti olursa da korona var şuan istemiyoruz diyip geçiyorum

Evet yüksek canım başka bi dahiliyeciye git mutlaka benim bile 3,5 doktor acilen düşür yumurtlamayı bozar dedi seni muhtemelen ilaca başlatır çabuk düşsün diye
Şimdilik glifor ile idare edeyim canm ya şu virüs elimi kolumu bağlıyor araba yok taksi ya da dolmuş kullanmakdan korkuyorum hastaneye gitmek için. Ama bu formül ü bilmiyordum teşekkür ederm baya yüksekmiş

Bu enfeksiyon nie oluyor hep. Yani tam doğru düzgün tedavisi yok mu bunun ya. Rahim filmi daha öncesinde çekilmişmiydi. Hem çekilmesi hamileliğini kolaylaştırır iyi yönden bakalım biz canım. Sağlıkla inş bir an önce atlatırsın şu süreçleri
Canım rahim florasi bozulunca, tekrarliyor. Baş belasi bişey. Birde eşinede bulastiysa,rahimagzi yarada varsa tmm. Gunde 2 kase yogurt tuketiceksin ve ora asla nemli,terli kalmyacak. Sık camasirini degstrcksin. Ben bide airiz ped kullaniyorum. Yıldım yeminlee:işsiz:

İçiyorsan sıkıntı yok canım aynen böyle hesaplanıyormuş canım direnç
Kendi başıma doktor demeden glifor aldım kuzum 1000 Mg ikiye böldüm günde yarım alıyorum 500 Mg. Karaciğer de sorun olan almasın yazıyor benim karaciğer değerlerim yüksek diye çok almaya korkuyorum

Bu süreç yeterince stresli keşke etrafınızla paylaşmasaydınız bu isteğinizi ben anneme bile söylemedim muhabbeti olursa da korona var şuan istemiyoruz diyip geçiyorum
Yaaa aslinda paylasmak istemiyordum ama başim daha cok agrimasin diye dedim keşke demeseydim😣

Ovulasyon u yaşadığın yerde alma zaten acayip pahalı olur internetten al hepimiz öyle yapıyoruz
Ama kan değerlerine baktır kuzum. Bak benim tsh cok yüksek cıktı bi dünya onun sıkıntısını cektim.
ovulasyon testinide internetten al. Benim ovulasyon testiyle denedigim ilk ay oldu. Belki günleri tutturamıyosundur. Ama öncelikle rabbim nasip etcek tabi ki. Hic strese girip kendini üzme elbette olcak
Tamam kizlar İnsAllah bi seyler yapmaya calisicam🙏🏻🙏🏻

Yaaa aslinda paylasmak istemiyordum ama başim daha cok agrimasin diye dedim keşke demeseydim😣
Corona yüzünden hastaneler sıkıntılı ve cesaret edemedik Bi süre erteleme kararı aldım hamile kalırsam riske girmiş olacağım çok şükür yeni evliyiz geç de değil biraz beklesin de etelediğnizi belirt ki herkes sussun yoksa kapanmaz çeneleri

Kizlar ne durumdayım bı bakarmisiniz ?sizce yumurtlama olmuşmudur?

Eklentiler

• IMG_20200822_144000.jpg
    IMG_20200822_144000.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar dün akşamdan beri yumurtalıklarım sağlı sollu sancıyor ve belime ağrı saplandı hala ağrıyor dün de beyaz Şeffaf kaygan akıntı gelmeye başladı ama henüz yumurtlama pik değil yumurtlama dönemi normal mi böyle ağrı daha önce hiç yaşamamıştım ben

X