Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Prolaktin 38 insülin direnci 3,5 gibi bir şeydi canım
Kuzum prolaktinin birazcık yüksek ama doktorum bana stresten etkilenen hormonların başında geliyor demişti korkma. Hatta bu hormonu tahlil vermeden önceki gunki cinsel ilişki bile etkileyebiliyormus.. ilaç verir muhtemelen düşer o birkaç zaman sonra. İnsülin degerin kaçtı bide glukoz ?

Canım metal bi çubuk sokup ilaç veriyorlar kalın değil
Ben çektirdim sakin olursan derin derin nefes alırsan biraz rahat geçiyor ben özelde yaptırdım dayanılmaz değil acımaz acımıyor diyerek beynime işledim uyutturmadım imkanın varsa hafif anestezi ile yaptır

Eklentiler

• 20200823_095217.jpg
    20200823_095217.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 52
Canım süper bu akşam da değerlendirme olsun yumurtlama tavan yapmış maşallah markası ne testin bir de pko falan yok demi sende?
Laboquick bildiğim kadarıyla yok oğlum da 'da bunu kullanmıştım geçen ay yine ovu yaptim kimyasal oldu işte bu ay ne olacak bakalım elimde sadece bi tane test kaldı onu da yarın yapayim

Kuzum prolaktinin birazcık yüksek ama doktorum bana stresten etkilenen hormonların başında geliyor demişti korkma. Hatta bu hormonu tahlil vermeden önceki gunki cinsel ilişki bile etkileyebiliyormus.. ilaç verir muhtemelen düşer o birkaç zaman sonra. İnsülin degerin kaçtı bide glukoz ?
Canım prolaktinim 19 çıktı düşmüş ilaca gerek kalmadı 🙏 en son çıkan değerlerim bu şekilde insülin direncim 3, pazartesi tiroid ilacına başlıyorum doktor o tetikliyor senin direnci ilacı kullan beslenmene dikkat et gebelik kolaylaşır dedi. Doktorun bakmadığı test kalmamış böbreklerime bakmış sağolsun kafam rahatladı. D vitaminini de gebelik için 60 a çıkarmam gerekli ampul ve dil altı damla verdi

Eklentiler

• Screenshot_20200823_105553_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200823_105553_com.android.chrome.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_20200823_105558_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200823_105558_com.android.chrome.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20200822_230431_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200822_230431_com.android.chrome.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20200822_230523_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200822_230523_com.android.chrome.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar merhaba ayın 13ünde(adetin 8.günü) doktora gittim. Adet döngüm 30günde bir. Doktor 23mm yumurtamın olduğunu ve Yumurtam çatlamak üzere olduğunu söyledi. Normalde 16.gün yumurtlardım çok şaşırdım 8.gün yumurtladığıma. 5gün ilişki önerdi. Ve biz o günleri değerlendirdik. Ve benim 3-4gündür mide bulantım, sol bacağımda zaman zaman çekiliyo gibi ağrı, aşırı halsizlik kas ağrısı, uyku, bazen beyaz bazen sarı akıntılarım ve baş ağrım vardı. Bende mide bulantısı(çok şiddetli değil gün içinde zaman zaman oluyor, anlam veremiyor biraz normal bulantıdan farklı) ve baş ağrısı için korktum korona falan bulaştı sandım test yaptırdık negatif çıktı dün.Bugün adetimin 17.günü ve sabahtan beri de girip çıkan kasık batması ve gaz sıkıntısı yaşıyorum. Sizce gebelikten olabilir mi? Biliyorum belirtiler için erken ama aklıma başka bişey gelmiyor. Yardımcı olur musunuz?
Gebelik olma olasılığı çok yüksek. 🙏 Bat ne zaman dı ve yumurtlamadan kaç gün geçti

Catlatma ignesinden sonra 10. gunum bugun, test icin beklesem daha mi iyi olur, yoksa yapsam mi?? Internette Dr.Banu Çiftci 12.gune kadar yaniltici olabilir diyor ama bilemedim.
Umut fakirin ekmegi işte, su anda oyle ihtiyacim var ki olumlu bir habere

Canım prolaktinim 19 çıktı düşmüş ilaca gerek kalmadı 🙏 en son çıkan değerlerim bu şekilde insülin direncim 3, pazartesi tiroid ilacına başlıyorum doktor o tetikliyor senin direnci ilacı kullan beslenmene dikkat et gebelik kolaylaşır dedi. Doktorun bakmadığı test kalmamış böbreklerime bakmış sağolsun kafam rahatladı. D vitaminini de gebelik için 60 a çıkarmam gerekli ampul ve dil altı damla verdi
Bu doktor devlet hastanesinde ise helal olsun valla çok iyi ilgilenmiş hiç şansıma böyle doktor denk gelmedi

X