Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim zaten bir kere olmussun, bir dahz olursun oyle buyuk bir sorunun yokki. Boyle yapma. Bence sen is aramaya yogunlas, hem biraz rahatlarsin, hemde is bulursan iyi bir doktor takip eder seni. Bence az bir takiple hamile kalirsin sen, korkma boyle

Bende polikistik yok denildi değerlerimide yazdım biraz yuksekler ama lh ve fsh arasında fark yok ondan polikistik denilemiyormus yoksa degerlerim düşük dgl fsh 8.9 gibi bişeydi tam sayı aklımda dgl ama 9 a yakın bunuda doktor tavsiye etmedi arkadaşım etti kullandım 20 tane 2. Kutuya başladım bugun ama nette bakarken eski kadınlar kulubu yazanlarda gördüm eskiden 12 gun adeti geciken falan olmuş die biride dediğimi yazmıs ha cok olumsuz yorum yok geneli olumlu ama 1 2 tane olumsuz görünce bendekide şans benimde öyle olabilir dedim adet gecikmesi vs cunku 20. Gunum ne akıntı ne belirti normalde gögüslerime el degmez agrırdı şişerdi hiç bi belirti yok bu ay

Canim zaten bir kere olmussun, bir dahz olursun oyle buyuk bir sorunun yokki. Boyle yapma. Bence sen is aramaya yogunlas, hem biraz rahatlarsin, hemde is bulursan iyi bir doktor takip eder seni. Bence az bir takiple hamile kalirsin sen, korkma boyle
Canım corona burada çok yaygın olan elemanı bile çıkarıyor heryer.. Bi de açıkcası bu dönem de işe girmeye korkuyorum toplu taşıma kullanmam lazım malum ben de çok istiyorum çalışmak tekrar ama Ankara da heryer risk

Yarın doktor a gidersen bana da yazar mısın canım ne diyecek bakalım hem yumurtlama olması gerken tarih de olmadı ben bu inofolic gibi ilaçlar için merak ettim.. Ara kanama yaşadın mı peki bu ay sen?

Canım sen bu kadar stres yaparsan ohoo dur bakim. Her ay 20. Günde olacaksın diye birşey yok. 10da da yarın sabahta yap. Bak duruma bekle bir iki günü daha bence göreceksin piki bak

Geçen ay ki 20. Gün (16 yazma sebebi 4 gün regli yi saymamam) ve bu ay ki 20. Gün arasa ki farka bakın kızlar sizce akşam Bi daha yapayım mı test????

Eklentiler

• DSC_0191.JPG
    141,7 KB · Görüntüleme: 26
  • DSC_0372.JPG
    82,3 KB · Görüntüleme: 29
Yarın doktor a gidersen bana da yazar mısın canım ne diyecek bakalım hem yumurtlama olması gerken tarih de olmadı ben bu inofolic gibi ilaçlar için merak ettim.. Ara kanama yaşadın mı peki bu ay sen?
Tabi yazarım yok henuz yasamadım 20. Gunum ve aynı durumdayız benimde eşim ikna olmuyo olsada biraz zorlanıo yani mecburen test yapcam ona göre olacak yarın gidecem baksın yumurtam varmı gecmi buyuyo yoksa buyumeden çatlamışmı hormonlarmı dengesizleşti cok stresliyim cunku ilk cocuk bi de olacak olsunda bi hayırlısıyla

Canım sen bu kadar stres yaparsan ohoo dur bakim. Her ay 20. Günde olacaksın diye birşey yok. 10da da yarın sabahta yap. Bak duruma bekle bir iki günü daha bence göreceksin piki bak
Canım biliyorsun rengi koyu olmuştu bir iki güne yumurtlama olur diyorduk atıyordum buraya ama böyle silik olunca koyu olması gerekirken acaba yumurtam gelişmeden kiste mi dönüştü diye düşünüyorum Bi de şu ara kanama belası var maf etti beni kafamı çok karıştırdı

Ya belkide o zaman pik oldu. Bazılarının çok koyu çıkmıyor. Azzeninde çok koyu çıkmadı acaba kaçırdımmı dedi hamile şimdi:) oyüzden sen gün aşırı değerlendirmeye devam et hiç belli olmaz canım

İnşallah canım.. Şu doktor a da yazıklar olsun kanamam var dedim Bi bakmadı regl mi yumurtlama kanaması mı eğer bilsem kafam rahat edecekti şuan herşey muamma da.. Regl ise başa sardım yumurtlama ise Bi şans var demekti.. Akşam 22:00 da Bi daha yapayım o zaman atarım buraya.. Şaşkınım ama hep bu gün olurdu bu yüzden regl yaşadım galiba diye düşündüm o ara kanama da yumurtlama yı attı ileri bence ama bilemiyorum tabi.. Ovulasyon testim de az kaldı sipariş vereyim en iyisi

canım bence de sen bu at bi nadasa bırak, bi takma kafaya. bakalım olursa değerlendir. hep diyolar ya bıraktığımız ay oldu takmadık oldu biz bunu yapmayı öğrenmeliyiz yoksa burdan başka hiçbişeye kanalize olamıyoruz kendimizi yıpratıyoruz. bence sakin kal ve bir sonraki reglini bekle. değerlendirebildiğin kadar değerlendir . bak bakalım döngün nasıl değişecek? ama en önemlisi kafanı rahatlat biraz.

bir de istersen uygun bir yerden durumunu zorlamayacak şekilde özel sağlık sigortası yaptır. böylelikle devlette bu kadar uğraşmamış olursun. bu uzun bir süreç

Sen bilirsin canim ama bi is bulsan kafan dagilir. Mesela benim isim asiri stresli ve yogun normaldz, bu ara hic is yok, cok kafayi taktim hamilelige. Is yogun olunca daha cok oluruna birakiyo insan zaman geciyo cunku bir sekilde. Bizim burda da cok var corona, maskeyle calisiyoruz mecbur

bir de istersen uygun bir yerden durumunu zorlamayacak şekilde özel sağlık sigortası yaptır. böylelikle devlette bu kadar uğraşmamış olursun. bu uzun bir süreç
Keşke yapabilsem kuzum.. Aşure ayı geliyor biliyorsun geçen sene ilk aşure aş ermiştim aklıma geliyor Kasım ayı geliyor Kasım da bebeğimi oğlumu kaybettim.. Elimde değil.. Sigorta ya gelince şu sıra zor canım inan tek maaş ile herşey ucu ucuna yetiyor

İşe neyle gidip geliyorsun canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…