Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah Eylül adetin gelmez ama eğer gelirse gider başka hastanede doğru düzgün hepsini yatırırsın kuzum.Ama inşallah gerek kalmayacak

Insallah Eylül adetin gelmez ama eğer gelirse gider başka hastanede doğru düzgün hepsini yatırırsın kuzum.Ama inşallah gerek kalmayacak
Ağzına sağlık aracımız yok bu hastane yürüme mesafesinde canım ondan gittim aslında toplu taşıma ve taksi kullanmak istemedim burası kaynıyor corona dan

Bugun pic oldu ama sanki regl olucakmisim gibi sancim var, hic oyle olan oldumu? Bana hic olmamisti boyle

Bugün regl nin 20. Günü ben hep bu zaman yumurtluyorum ovulasyon testi ile takip ettiğimden beri.. Biliyorsunuz Bi kaç gündür ovulasyon koyu olmaya başlamıştı eli kulağında pik olacak diyordum ama bugün açılmış.. Bugün kopkoyu olmalı idi.. Ya Bi sorun var ya da geçen gün ki leke regliydi.. Moralim şuan sıfır..

Eklentiler

• DSC_0370.JPG
    64,6 KB · Görüntüleme: 32
  • DSC_0372.JPG
    82,3 KB · Görüntüleme: 52
Canim sen sadece bu pik zamanimi degerlendiriyosun yoksa her zaman iki gunde birmi? Acaba bir kac ay iki gune bir mi denesen test yapmadan? Belki biraz rahatlarsin hem testi takip etmezsin hemde kacirmamisin olursun piki

Birde yumurtlaman gec olursa daha iyi buyudugune isaret olabilir, pozitif dusun. Belki lh dalgalanmisidir iki gun sonra pik olur moralini bozma

Merhaba hanımlar ovulasyon testi yaptım bugün çatlamışmı yada çatlayacak mı ? 3 gün yaptığım testler

Eklentiler

• 20200820_172846.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 42

Hemen moralini bozma yaaa. Benimde bu ay öyle oldu. Bende herhalde bu ay yumurtlamıcam dedim. Sonra kıpkırmızı oldu

Benimde aynı 2 3gundur pik olur die bekledim 20. Gunum dahada acıldı rengi yarın 21. Gunum doktora gidecem dayanamıyorum artık cunku ultrasondan baksın ayrıca troitlerimede baksın bugun bi de bi sorun yoksa inofolic combi yumurtayı baskılayabiliyomus die okudum birinden o mu yan etki yaptı öyleyse hemen bırakayım diye gidecem dayanamıyorum adet olayımda gideyim diye inofolic yaramadı die şüphelenio artık ultrason sonucunu doktorun ne dediğini yarın burda yazarım ayrıca eşimdende şüpheleniom ben sperm için üroloji varsa onada gitcez çünkü bazen ilişki olmadan b.lma oluo bu da kötü 1 gun arayla ilişkide bulunamıoz varsa onada gidrz bakalım hayırlısı olsun inşallah

Canim sen sadece bu pik zamanimi degerlendiriyosun yoksa her zaman iki gunde birmi? Acaba bir kac ay iki gune bir mi denesen test yapmadan? Belki biraz rahatlarsin hem testi takip etmezsin hemde kacirmamisin olursun piki
Canım benim eşim pek düşkün değil yani bir ay boyunca gün aşırı deneyemem zorlanırım onu ikna ederken. Bir kere denedim bir ay boyunca olmadı gebelik ben de en mantıklısı ovulasyon testi ile o haftaya yoğunlaşmak diye düşündüm hiç böyle bir ara kanamam olmamıştı daha önce ve hep bugün yumurtlama olurdu anlamadım niye böyle oldu

Hemen moralini bozma yaaa. Benimde bu ay öyle oldu. Bende herhalde bu ay yumurtlamıcam dedim. Sonra kıpkırmızı oldu
Çok moralim bozuk canım ya bugün kıpkırmızı görecem diye beklerken aylardır aynı gün yumurtlama oluyor çünkü bu ara kanama beni maf etti kafam allak bullak..

Ben polikistik over hastasıyım kesin ve net.. Bende bu ilaç Bi kötü etki etmiş midir bilemiyorum kendi başıma aldım ama zaten bu reçetesiz alınan Bi ilaç.. Peki kızlar aranızda inofolic gibi ilaçların yumurtalarında çok fazla sorun olmayanların kullanıp kötü etki ettiğini yumurtlamayı baskıladığını yaşayan duyanınız oldu mu???????????????

Kızlar sizce akşam 22:00 da Bi kere daha yapayım mı ovulasyon u gerçi hiç koyu olacak gibi değil ama ne dersiniz kızlar benim hep bu gün yumurtlamam olurdu Allah ım bunlar hep Bi işaret mi kızlar ben acaba anne olamayacak mıyım aksilikler oluyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…