Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korunmayı birakali iliski sonrası baş ağrısı okuyor bende 1 gün sürüyor sizde de varmi böyle olan kızlar

Bu ay yumurtlama günümü bilmiyorum kızlar ama geçen ay 24 ünde regl olmuştum. Bugün regl agrısı gibi ağırlar oldu kaç kere gittim lavaboya geldi sanıp ama gelen giden yok sağ göğüsüm sızlamaya başladı, sizce belirti olabilir mi

Anladım canımm öyle olunca da sıkıntılı tabi
Merhaba siz ovulasyon testiyle hamile kalmıssınız heralde nasıl oldu çizgiler nasıldı gun asırı değerlendirdinizmi bnm 20 gundur bi silik cıkıo bi az kırmızı cıkıo pik olmadı kopkoyu yani maşallah hamilede kalmıssını banada söyleseniz nası oldu 😊🙏

Testi tekrarladım kızlar yine aynı sizce artık ovulasyon testi yapmayı bırakmalı mıyım devam etmeli mi? Ne dersiniz? Bu ara kanama sanırım benim regl gibi oldu ve yumurtlamayı ileri attı ne dersiniz? M -Murphy

Eklentiler

• DSC_0374.JPG
    DSC_0374.JPG
    57,7 KB · Görüntüleme: 20
Yukarda yazdığım konu canım benim şu ovulasyon ile ilgili
Okudum şimdi canım
Bak bende mesela ilk kez kullandım dün koyuydu bugün silik çıktı hemde çok erken oldu bende anlamadım neden hiiiiç canını sıkma ve olumsuz düşünme Unutma Yüce Allahım geciktiriyorsa güzelleştiriyordur en hayırlı zamanda bize gelecek bebişlerimiz💜

Okudum şimdi canım
Bak bende mesela ilk kez kullandım dün koyuydu bugün silik çıktı hemde çok erken oldu bende anlamadım neden hiiiiç canını sıkma ve olumsuz düşünme Unutma Yüce Allahım geciktiriyorsa güzelleştiriyordur en hayırlı zamanda bize gelecek bebişlerimiz💜
Bugün regl nin 20. Günü ama canım çoktan olmalıydı seninki daha başı çok normal. Ben bu ay yumurtlamadım sanırım ya da ara kanama reglydi yumurtlamayı ileri attı

Bugün regl nin 20. Günü ama canım çoktan olmalıydı seninki daha başı çok normal. Ben bu ay yumurtlamadım sanırım ya da ara kanama reglydi yumurtlamayı ileri attı
Strese sokuyorsun kendini kuzum elinde olmadan yapma yarın birdaha yaparsın testi
Olmadı sil baştan yaparsın

Strese sokuyorsun kendini kuzum elinde olmadan yapma yarın birdaha yaparsın testi
Olmadı sil baştan yaparsın
Kuzum geçen aydan beri bu haftayı bekliyorum yumurtlama haftam diye ve böyle ara kanama yaşıyorum ovulasyon silik çıkıyor sen olsan üzülmez miisn Bi ay daha kaybettim direk daha denemeye fırsat vermeden

Kuzum geçen aydan beri bu haftayı bekliyorum yumurtlama haftam diye ve böyle ara kanama yaşıyorum ovulasyon silik çıkıyor sen olsan üzülmez miisn Bi ay daha kaybettim direk daha denemeye fırsat vermeden
Üzülürüm tabiki bugün silik gördüm de kaçırdım diye bile çok üzüldüm ama canım hayırlısı böyleymiş diye düşün kendini strese sokup neden olmadı neden ara kanama oldu diye düşünürsen daha çok sıkıntıya girersin biliyorum kolay değil stres olmamak ama enazından dene :KK36:
Lütfen benide yanlış anlama ben senin iyiliğin için diyorum

Merhaba siz ovulasyon testiyle hamile kalmıssınız heralde nasıl oldu çizgiler nasıldı gun asırı değerlendirdinizmi bnm 20 gundur bi silik cıkıo bi az kırmızı cıkıo pik olmadı kopkoyu yani maşallah hamilede kalmıssını banada söyleseniz nası oldu 😊🙏
canım benimde kopkoyu olmadı. Hatta test aldıgım kisi bana pik olmamıs devam et demişti. Ama pik oldu o zaman tam koyulasmamasıba ragmen ben yinede degerlendirmiştim. Pik oldugu günü öncesini ve çatlama olduğunu günü değrrlendirdim

Selam son reglim 5 Ağustosta başlamıştı bu akşam midem bulaniyo hayirlisi mümkün mü acaba hamilelik herkese hayrlı evlat diliyorum..

X