Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok geçmiş olsun umudunuzu asla yitirmeyin Dr herşeyi bilemez Rabbim ol der ve olur herşey onun sayesinde olur Dr vesile olur ama Rabbim nasip etmişse olur içinizi ferah tutun inanmaktan vazgeçmeyin
Pco cevap yazmıştım

Kızlar çok şükür ilaca başlandı sanırım nodül baslangıcı var bende bebege de sanada bi zararı yok dedi :) be adam o kadar niye korku yaşattın o zaman
Cok sukur canimm, benim annemdede vardi nodul. Onunkiler ameliyatla alindi cunku cok fazlaydi ve buyuktu. Simdi ilac kullaniyo biseycigi yok.
Hamile kalalim diye ugrasiyoruz oyle, asil dert sonra basliyo galiba

Hoşgeldin burada herkes çok isteyenlerden döngün kaç gün sürüyor, eğer şansını yükseltmek istiyorsan ovulasyon testi tavsiye ederim
H.B cnm.Evet ins isteyen herkese tez zamanda Allah'm nasp eder insallah.
Dongum 26-27 veya 28 gunde bir oluyor. 1 - 2 gun degisiklik gosterebiliyor. Ovulasyon testi aldim 5 adet vardi icinde 1 kutu aldim onu yumurtlamanin yogun ldugu gunlerde kullandim ama net bir cizgi goremedim. ilk defa aldim denedim ama pek saglikli kullanamadim galiba. Eger bu ay regli olursam hemen su 30'lu olan ovulasyon testlerinden siparis vermeyi dusunuyorum. Ama ins tutmustur.
Bu arada sogan kurunude cok duydum onuda reglimdem 2 gun sonra 2 gun anca kullanabildim dahada devam ettiremedim.

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun umudunuzu asla yitirmeyin Dr herşeyi bilemez Rabbim ol der ve olur herşey onun sayesinde olur Dr vesile olur ama Rabbim nasip etmişse olur içinizi ferah tutun inanmaktan vazgeçmeyin
Muhtelif ev hanımı size cevap yazmıştım yukarıda dediklerimi başkasıyla yazdığınızda araya yazdım onda gözüküyor sanırım

Kızlar çok şükür ilaca başlandı sanırım nodül baslangıcı var bende bebege de sanada bi zararı yok dedi :) be adam o kadar niye korku yaşattın o zaman
Çok şükür kuzum sende bebişinde hep iyi olun inşallah

Cok sukur canimm, benim annemdede vardi nodul. Onunkiler ameliyatla alindi cunku cok fazlaydi ve buyuktu. Simdi ilac kullaniyo biseycigi yok.
Hamile kalalim diye ugrasiyoruz oyle, asil dert sonra basliyo galiba
ah kuzum inşallah siz sorunsuz bi hamilelik geçirirsiniz. Gercekten insanın ömründen ömür gidiyo.

oooh süper kuzum gözün aydın hamileliğin tadını çıkar

Moralim cok bozuk hormon testlerim elime gecti yeni fsh: 8.97 tsh : 2.75 lh : 8.73 hsmile kalman zor diolar napacam brn ağlamaktan gözlerim cıktı

kızlar bugün ilk klomenimi içtim, inşallah bi işe yarar, bu çabalarımız boşa çıkmasın inşallah
Aranızda klomen kullanan varmı? Bunu kullanırken bişeye dikkat etmem gerekiyor mu?

melinda- canım sen nasılsın neler yapıyorsun bu ay da korkuyorsunuz değil mi ☺
Korunduk canım adete az kaldı onu bekliyorum sonra aldığım ovulasyon testlerine başlayacağım İnşallah Eylül hepimize uğur getirir meleklerimizi getirir...Gebelik olacak mı olmayacak mı düşünmek ayrı dert,olduktan sonra sağlıklı mı değil mi diye düşünmesi ayrı dert,Allah hepimizin yardımcısı olsun , bu sefer motivasyonumu yüksek tutmaya pozitif düşünmeye çalışıyorum ❤ Gebe topiklerinde buluşacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyorum

Moralim cok bozuk hormon testlerim elime gecti yeni fsh: 8.97 tsh : 2.75 lh : 8.73 hsmile kalman zor diolar napacam brn ağlamaktan gözlerim cıktı
Benim degerlerimin hepsi senden yuksek canim, tsh haric. Reglim gelsin otlara baslayacagim duzenlemek icin, isz yararsa sana yazarim. Ilk basta bende cok kotu oldum simdi dahz iyiyim. Doktorlarla gorustun mu ? Tedavi olarak bisey soylemediler mi?

azzeeee aşırı sevindm yaaa :) hadi geçmiş olsun inşallah böle korkular olmasın tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…