Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Prolaktinin guzel cikmis. Bu otlar boyle icilmiyor canim, reglin ilk gunu baslamak lazim. Icmek istiyorsan da oyle basla yani, ortasinda baslama. Bende testere disli aslan pencesine baslayacagim ama reglimi bekliyorum

Z Zambakkk29 ayrıca her ay yumurtlucaz diye bi şart yok bazı aylar yumurtlama olmayabiliyor bu normal bi durum
tabii 6 ayda 1 senede 1 defa yumurtlayan bayanlar var mesela ben 3 aydır ovulasyon yapıyorum 3 aydır oluyor 2 aydırda hatta ayda 2 kez yumurtlama gördüm yumurtlama oldu bi kaç gün devam etti sonra çatladı btti dedim birdaha belirti oldu test yaptım yine yumurtlama vardı

Kızlar çok şükür ilaca başlandı sanırım nodül baslangıcı var bende bebege de sanada bi zararı yok dedi :) be adam o kadar niye korku yaşattın o zaman
ayy ben bile burda sitres oldum okurken yazıları .insallah bırsey cıkmaz die okudum.çok sewındım senın ıyı olmana

Dün gece ilişki oldu canım bu akşam boş geçecek yarın ilişki olacak diye planlıyorum bakalım ne olacak yarın mutlaka Atacam buraya ovulasyon testimi çok merak ediyorum koyu olacak mı

Canım zaten doktor dememiş anladığım kadarıyla arkadaşı demiş bunlrla hamile kalman zor diye

Canım zaten doktor dememiş anladığım kadarıyla arkadaşı demiş bunlrla hamile kalman zor diye
Ay ben de doktor dedi sanıyorum doktorun dediğini dikkate al lütfen Z Zambakkk29 insanlar 10 sene bunun okulunu okuyor, bak benim de Prolaktin 38 adam ilaca gerek yok dedi doçent olmuş adam yani demek ki bi bildiği var diyorum içmiyorum bişi

O da doktor ve tedavi görüo 1 bucuk senedir inşallah dediğiniz gibidir fsh düşür dedi denemeye devam edecem moralimi bozmayacam ben vajinusmustum tğm arkadaşlarım yapamaz die bakıomus bana cok pimpirikli ve bekarkende aşırı korkardım ama yaptım hemde 2 bucuk ay sonra 3. Ayda tamamen oldu arkadaşım bile helal olsun vok azmettin senden beklmezdim dedi buranın katkısı süper oldu bana iyi ki bu forum var burdaki herkesten ALLAH razı olsun arkadaştan kardeşten aileden bile daha anlayışlı yardımsever ❤ bunuda başaracam olacak bebeğimde herkesin olsun inşallah sağlıklı şekilde

Anladım cevremdekiler ilk ayında hamile kalınca bende tırstım biraz ama herşey güzel olacak bu ay regl olursam doktora gidecem tekrar cok sağolun

Kadın doğum uzmanı mı canım bence de sen sakin ol dur bakalım ilk ovulasyon denemen anladığım kadarıyla, döngün kısaymış bence erken yumurtluyorsun ve kaçırdın sen bu ay, 30lu olanlardan al mutlaka, değerler de normal

Yok pratisyen tusa hazırlanıo aynen bencede öyle olabilir işk panik oldum ama şimdi toparladım ❤

Anladım cevremdekiler ilk ayında hamile kalınca bende tırstım biraz ama herşey güzel olacak bu ay regl olursam doktora gidecem tekrar cok sağolun
Kişiden kişiye değişiyor işte 3 aydır ovulasyon ile uğraşıyorum onun harici 2 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor malsf . Ayda 2 kez yumutlama olmasına rağmen ama işte tutmuyor ya kaliteli yumurta degl blmyorm artk herkes için hayırlısı olsun güzel dusunelm güzel olsun insallh nedmk

İnşallah olur en yakın zamanda inşallah soğan suyunu deneyin bence ve keçi boynuzu pekmezi için benim daha önce 2 ayda bir adet oluyodum bunlarla düzene girdi en azından 30 35 gun arası oluom artık yumurtlamaya iyi gelio bence size tavsiyem keçi boynuzu pekmezi özü zaten cok sağlıklı zararı olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…