Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır testler gec elime ulastı adetim bittikten 5 gun sonra başladım 31 temmuz adet oldum 11 agustos testlere başladım
O zaman kaçırmış olma ihtimalin var canım sen yine de testlere devam et eğer pik olmazsa erken yumurtlamışsındır değerlendirmiş miydin o günleri
Kızlar rahim filmi sonrası doktor arka arkaya hasta alıyordu herşey yolunda dedi çıktım perde var mı Y ya da kalp şeklinde gibi riskli durum var mı soramadım anlayanlar bakabilir mi bir sorun gören var mı?
Canım mükemmel bir rahmin var bak tüp de açılmış inşallah kolayca gebe kalırsın artık, perde olunca böyle üçgen olmuyor yukardan içeriye doğru basık oluyor bak bu şekilde

Eklentiler

• 08EFE63C-47E0-44BC-A8D4-A15E8A7C8554.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 41
Ha evet gördüm canım. Hiç bilmediğim için inan sizlerde olmasanız kime danışırım bilmiyorum Allah razı olsun. Aman maşallah iyi diyorsun yani bir yıl olacak olmadı henüz ama bakalım Rabbim nasip edecek mi

Kalp şeklinde olunca ne oluyor ki benim kalp şeklinde rahmin
Canım bazı doktorlar hiç sorun olmaz diyor bazıları da ameliyatla düzeltiyor sanırım, bana da perde için hamile kalmaya engel değil düşüğe sebep oluyor sadece dediler, ben kendim isteyip ameliyat oldum

Ben de ctsi baktıracağım D vitaminim düşükse ekstra bi takviye isteyeceğim
Baktır mutlaka canım benim 7.5 çıkmıştı
yengem 2 doktorla görüştü ikiside ilaca baslancak diyo
Gebelik sonlandırma olacağını sanmıyorum canım ben, çoğu hamilede zaten tsh değerleri oynuyor ve tiroid hormonu kullanıyorlar, t4 değeri nasıl var mı tahliller elinde

T4 0.74 canım.
ama galiba hasimato var bende bakalım

Evet Tsh canım, kolestrolde yağlanmadan oluyor canım sen mutlaka yağ oranını düşürmeye çalış

Bugun daha az stresliydin demek ki düşmüş güzel bir ilac takibiyle o normal degerlere dusurulur kuzum merak etme

İnşallah saçmalamaz yine. Cnaım bu doktorla görüşcem bana kürtaj önerirse yengemin doktorunun dediği ilaca baslıcam direkt. Hem cok önemli diyolar hem ilaca baslamıyolar anlamadım
Baska kadin dogumcuya git endokrincyle birlikte ilac dozun belirlenir ne kurtaji hemen

Mrb arkadaslar. 1 yil once sans eseri hamile kalmistim ama karnimda 3 aylikken olmustu cok yipranmistim.
Simdi tekrardan istiyoruz. 3-4 aydir deniyorduk tutmuyor sikintimiz var saniyorduk ama iyicene arastirince yumurtlama donemine denk gelmesi gerekiyormus. Oyle oluncada bu ay Q-Folin icip gebe kalma sansimi yukseltmek istedim tabikide yumurtlama donemimi hesaba katarak. Yumurtlamanin yogun oldugu gunler 1 gun arayla iliski yasadik. Hatta 2 gun ust uste iliski yasadik :)))
Reglime 12 gun var tuttumu tutmadimi yumurtladim mi yumurtlamadimmi kafanmaa bi ton soru isareti... Ins tutmustur. Kendimi cok fazla umitlendirip yipranmakta istemiyorum bakalilm beklemek lazim. Dua edin bana cok istiyorum

T4 0.74 canım.
ama galiba hasimato var bende bakalım
Anladım canım o da düşük çıkmış. Hashimatoda oynamalar daha fazla oluyor. Onun da tahlilleri vardı onları mı yaptılar yoksa ultrasonla mı anladı

Hoşgeldin burada herkes çok isteyenlerden döngün kaç gün sürüyor, eğer şansını yükseltmek istiyorsan ovulasyon testi tavsiye ederim

Çok geçmiş olsun umudunuzu asla yitirmeyin Dr herşeyi bilemez Rabbim ol der ve olur herşey onun sayesinde olur Dr vesile olur ama Rabbim nasip etmişse olur içinizi ferah tutun inanmaktan vazgeçmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…