Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regl olup olmadığını bile anlamamış doktor çok enteresan, ya yumurtlamadır ya reglidr ne demek yani, o kdarını sen de biliyorsun zaten

Devlette böyle dicem ama ben burda özel hastanede yaşamıştım bunları, o yüzden Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın kuzum, napçaksın şimdi ?
Valla kuzum Allah affetsin relg isem gün aşırı değerlendircem ovulasyon testim koyu olmaya çok yakın çünkü iki güne koyu olacak gibi çıktı göz göre göre kaçırmak istemiyorum

Hersey yolunda canım çalısmalara devam sen ne durumdasn epeydr aktif olamadm burada kafam dagilsin diye baska geyik topiklerindeyim
ben de aynı canım valla çom yoğun çalıştığım için evden çalıştığım dönemdeki gbi bakamıyorum ben de ama aklım topikte kalıyo bir sonraki regl de üçğncü gün hormon testlerimi yaptırayım diyorum. smear aldırdım sonuç bekliyorum inşallah güzel olur herşey

Güzel gelir insallah bende aldrmistm smear ama enabzdan gprunmuyor doktor soylemisti sonucumu.. tüm hormonlarina bakilsin ozelliklede tsh a baktrmayi unutma onemli o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…