Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yildizsavascisi canım yaptim her zamanki gibi yine hüsran bi tık koyulma var deminki teste göre malesef

Eklentiler

• 20200818_183740.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 33
umarım yarın ki doktor olumlu konuşur
olumlu konuşcak güzel olcak içini ferah tut, evet yüksek bir değer ama aman aman etcek kadar da bir durum yok bence canım. kuzenimin de öğrendiğinde yüksekti ama hemen ilaçla müdahale ettiler şimdi çok tartlı bi oğluşu var , sıkma canını.

Bazen adet bir hafta geçtikten sonra anca pozitif sonuç olabiliyor. Miyop vs yoksa bu kanama çok ilginç olmuş Allah korusun dış gebelik falan da olmasın. Bilgilendirin bizi de merak ettim..

canım bi parol öneriyorlar ama yapıcak bişiy yok. ben o sürecte çok düşünmüyorum zarar verir mi diye, millet hamile oldunu bilmeden neler kullanıyor da bişiy olmuyor

canım bi parol öneriyorlar ama yapıcak bişiy yok. ben o sürecte çok düşünmüyorum zarar verir mi diye, millet hamile oldunu bilmeden neler kullanıyor da bişiy olmuyor
Bence de ya hoş hamile olduğuma dair tek belirti de yok üstelik içtim gitti.

Kötü düşünme iyi düşün iyi şeyler olsun hemen ilacla kontrol altina alınır bide endokrinci bakar buyuk ihtimalle hasimato olup olmadgna antikor testi isteyip baksin tsh degerin yuksek belki hasimato olabilirsn tekrar tsh ts t4 ve antikor istesin soyluyorum ki dikkat et ne istiyor baktm bunlardan bahsetmiyor sen yaz kagda bunları istemis mi kontrol et kuzum

inan ben sıkmıyorun şu doktorlar olmasa

inşallah canım

Canım kadın doğumcular zaten bu konuda biraz abartı davranıyor. En son gittiğimde doktorum kan tahliline baktı. T4 düşük çıkmıştı. Tshda biraz yüksek çıkmıştı. Hemen Dahiliyeye git büyük ihtimal ilaç başlar dedi. Neyse gittim doktor baktı sonuca güldü biz bunu normal görüyoruz. İlaca gerek yok ara ara baktır dedi. Yani evet senin ki yüksek ama hemen son vermek falan. Uçmuş o doktor ya:)

Bazen adet bir hafta geçtikten sonra anca pozitif sonuç olabiliyor. Miyop vs yoksa bu kanama çok ilginç olmuş Allah korusun dış gebelik falan da olmasın. Bilgilendirin bizi de merak ettim..

Dış gebelik olursa ağrı olması gerekmez mi?
Hiç ağrım da yok aslında.
Bende endişelendim şimdi

Cuma randevu aldım doktora gideceğim.

Dış gebelik olursa ağrı olması gerekmez mi?
Hiç ağrım da yok aslında.
Bende endişelendim şimdi

Cuma randevu aldım doktora gideceğim.
Evet şiddetli ağrı olur diyorlar ama bazen böyle uzun geçmeyen kanamalarda da olabiliyormuş. Dış gebelik olduğu için de HCG artsa da normal gebelikteki gibi artmayabiliyor belki testte de çıkmama nedeni olabilir..ben de sanmıyorum sizin durumunuzda dış gebelik olacağını ama ne olur ne olmaz uzayan kanamalar önemli ihmal etmemek gerek diye biliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…