Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2.7ymiş, benim de aklımda bulunsun bundan sonrası için...sanirim ben de ilaç kullanacağım ileride, inşallah bir hamile kalalım da

Bende öyleyim yaa her şeye bakip bakio kaydediyorum olunca boyle olur falan

Ya kızlar arveles yada dolarex bu ağrı kesicilerin acaba döllenme sırasında sorun yaratacağını düşünüyormusunuz. Parol geçirmiyor ağrımı bat 30 ağustos geçen içtim bugün de içicek gibiyim başım fena. Fikri bilgisi olan var mı acaba

Aslında aklıma geldi, allah korusun düşük olmasın dedim.
Ama test yaptığımda negatif çıkmıştı.
Durmuyor ve azalmıyor bir türlü.
Bence bir doktora gidin tekrar. Düşük olabilir gibi geldi veya farklı bir durum. Uzayan kanamalar önemli diye biliyorum. Su gibi dediğiniz rengi mi kıvamı mi anlamadım ama bence ihmal etmeyin.. umarım hayırlı haberlerle gelirsiniz..

2.7ymiş, benim de aklımda bulunsun bundan sonrası için...sanirim ben de ilaç kullanacağım ileride, inşallah bir hamile kalalım da
Gerek kalmaz gibi geliyor yuksek bir deger degil canım ama kan baktrdgnzda hep tsh a da bakilsin diyin onemli bir hormon ve insallah sağlıkla hamile kalırız bizde

Kıvamı
Bundan 1 ay önce doktora gittim. Miyop, polip vs hiçbir şey yok temiz dedi. O yüzden o tür ihtimalleri eledim. Düşükte ise adetim 3 gün gecikti ve test yaptım negatif çıktı. Heralde o da değildir. 2 gün daha süre verdim geçmezse en geç cuma doktordayım.

Tekrar paylaşayım kızlar diğer yerde üst üste mesaj geldi arkada kaldı bugün ki testi merak edenler başta M -Murphy not: leke devam ediyor ama azaldı ve rengi kahverengi ye döndü

Eklentiler

• _20200818_161459.JPG
    79,9 KB · Görüntüleme: 27
  • _20200818_161711.JPG
    42,4 KB · Görüntüleme: 26
Tekrar paylaşayım kızlar diğer yerde üst üste mesaj geldi arkada kaldı bugün ki testi merak edenler başta M -Murphy not: leke devam ediyor ama azaldı ve rengi kahverengi ye döndü

Canım sabaha tam pik olacak gibi dimi. Azaldıysa iyi en azından değerlendirebilirsin. Sabah tekrardan yap istersen

Bende dün ictim arveles umarım bişey olmaz yum dönemi baş ağrım oluyor benimde

birazcık üzüldüm tabiii doktor yine telefonda doktora sorarsın kürtaj mürtaj diyo allahım yarabbim iyi kolay bi cana kıymak yarın inşallah ilaç başlatırlar bidaha gitmicem o doktora. Neyse uyuyup uyandım geçti

Bugün kanamam var diye gittim gebelik testi yapmış negatif çıkmış canım regl mi oldum yumurtlama kanaması mı bu ne kanaması bilmiyorum kafam rahatlasın diye gittim hiç Bi soru işaretine cevap alamadım
Yaşadığına anlam veremedim canım ama doktor da verememiş gibi duruyor sanki Insallah tekrarı olmaz, bence testlere devam ederek degerlendirmeye devam edin

Yaşadığına anlam veremedim canım ama doktor da verememiş gibi duruyor sanki Insallah tekrarı olmaz, bence testlere devam ederek degerlendirmeye devam edin
Canım o kadar kafam dolu gittim ki doktor a Bi şey söyler dedim ama hala regl miyim bilmiyorum belki boşa değerlendirme yapıyorum bilemiyorum hiç Bi şeye cevap vermedi prolaktin e bakalım dedi ama ona da bakmamış beta ve tsh ye bakmış Bi tek sinir oldum kendimi riske atıp boş yere gittim hastaneye

Yumurtlama olalı 7 gün oldu cnm. İçtim bende o dönem ams bugün fenayım içsem mi içmesem nasıl dsyncm bilmiyorum
At kestanesi kremi varsa başınıza sürün baya rahatlatıyor ben ilaç içmek istemediğimden öyle yapıyorum ya da enseme alnıma buz kabı koyuyorum havluya sarıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…