Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nefret ediyorum geliyormuş gibi yapıp gelmeyen regl den resmen duygularımla oynuyor ama. Artık bitsin bu işkence ama yaa

Gerçekten çıldırmamak elde değil. Zaten yeterince üzülüyoruz yeterince uğraşıyoruz birde bunlar eklenince cidden çıldırmamak elde değil. Bir daha bence oraya gitme canım. Can sıkıntısından başka bişey değil.

Sökülmedn mi daha

Erkenden geldi diye bir taraftan sevinmiştim ama yok kuzu sökülemedim. Az bişi geldi ara ara lekelenmem oluyor okadar. Belki vardır bişey die sabah test yaptım yok. Beklemeye devam

Ya kuzum burada öyle fazla ki vaka sayısı günlük bin vaka burada var o verilen bilgiler yalan bence alt komşu bakkal virüs olmuş hafif atlatmış müşteri gelmez diye söylememiş günlerce ordan ekmek aldık düşün arabamız yok bu hastane yürüme mesafesinde şimdi başka Bi hastane için taksi ya da dolmuş a binmem lazım ama korkuyorum güvenemiyorum ondan gitmedim ama buradan da Bi halt olacağı yok bakalım ne olacak ya Rabbim aratmadan verir inşalah bana da Bi evlat

Erkenden geldi diye bir taraftan sevinmiştim ama yok kuzu sökülemedim. Az bişi geldi ara ara lekelenmem oluyor okadar. Belki vardır bişey die sabah test yaptım yok. Beklemeye devam
Az gelince yine bir umutla gelmesini gecktriyoruz diye dusunuyorum kuzum test yaptim dedin ya negatf gorunce bikac saate gelir benim öyle oluyordu

Sen sistemde gormeynce mi istememis sandin tsh daha erken cikiyor diger degerlerin cikmama olabilir

Ya aslında sökülmedi diyorsun testte de negatif diyorsun ya yerleşme kanamalarında kanama bittikten beş altı gün sonra idrara geçermiş Bi umut kuzum

bende hacamat tan korkuyordum ama araştırdım baya şifa kaynağı efendimiz hz. Muhammed s.a.v hacamatı tavsiye ediyor ben inşallah eylülde hem hacamat hemde sülük yaptırcam

bende hacamat tan korkuyordum ama araştırdım baya şifa kaynağı efendimiz hz. Muhammed s.a.v hacamatı tavsiye ediyor ben inşallah eylülde hem hacamat hemde sülük yaptırcam
Ms 600 yıllarda yaşamış peygamberimiz... o dönemde tavsiye edilebilir ama sene 2020 ayni dönem ve sartlarda degiliz bu tür seyler cok tehlikeli islemler

Haklısın korkuyor insan inş en kısa zamanda bizde o sevinci yaşarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…