Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15 değerle bi gebenin gebeliğini sonlandırmıslar
Simdi olumsuz dusunme tandgmnda 15 di gebeligi devam etti ani heyecan gerilme gibi durumlarda da yukselebiliyor sen tiroid icin ilac kullanmiyo musun

Malesef istediğimiz an olmuyor canım ben 5 aydır deniyorum kimyasalın üstüne hala bişi yok
geçen instagramda birinde gördüm canım hacamat tedavisiyle 8 yıl sonra bebeği olmuş gitmedi doktor kullanmadığı ilaç kalmamış hatta tüm bebek bile tutmamış ama hacamat tedavisi ile şimdi hamile

Kızlar şaka mı bu ya prolaktin e bakalım dedi duydum yanındaki kıza söylerken şimdi sisteme girdim tsh ve beta istemiş sadece..? Lh falan istese eline mi yapışırdı anlamadım çok sinir oldum ya sadece tsh ve beta var

Evet canım 17:00 da yapcam iki saat önce sıvı alımını kesip bakalım ne çıkacak pik olursa kanamaya rağmen ilişki olur
Hmm benim testlerim biraz farklı yapmadan 2 saat önce sıvı alımı kesmek doğru ama saatleri şu şekilde 12 ile 4 e kadar yada akşam 8 ile 10 arası onun harici diğer saatlerde yapılmıyor ama testler farklysa belki farklıdır canm pik nedir onu blmyorum yani iki çizgi aynı koyulukta olursa mi diyorsun canım?

belkide olabilir canım

geçen instagramda birinde gördüm canım hacamat tedavisiyle 8 yıl sonra bebeği olmuş gitmedi doktor kullanmadığı ilaç kalmamış hatta tüm bebek bile tutmamış ama hacamat tedavisi ile şimdi hamile
Canım ben hacamat yaptıramam bayılırım o tarz şeylerden bitkisel kürlerden falan çok korkuyorum ben soğan suyu bile yapamadım korkumdan iyi ki de yapmamışım prolaktinim yüksekmiş artık yapsam 60 70 olurdu heralde şuan

kullanmıyorum canım. Doktorla konuşcam şimdi
euthyrox gibi bir ilaç yazar kuzum sonrasnda dikkatlice takip yapilir... ilk beta icin kan verdgnde saglik ocagna tsh da baktrsaydn benim tiroid sorunum var diye hep bakilsin istiyorum... hayrli haberlerle gel doktordan

Hemsire eksik girmistr hey Allahım ara doktoru

euthyrox gibi bir ilaç yazar kuzum sonrasnda dikkatlice takip yapilir... ilk beta icin kan verdgnde saglik ocagna tsh da baktrsaydn benim tiroid sorunum var diye hep bakilsin istiyorum... hayrli haberlerle gel doktordan
canım düşük oldugum zaman da 36 cıkmıs tsh o zaman kimse bişe dememişti bana. Doktoru aradım sekreterle konuştum. İlaç kullanıyomuydun dedi. Not alıyorum adını dönüş yapacağız dedi bakalım

Tsh ın 36 ve düşük yapiyosun hicbir ilac vermediler mi sana yazıklar olsun onlara tsh in cok yuksek olmasi düşüğe sebep olur bunj nasil demezler nasil seni endokrinolojiye yönlendirmezler aklım almiyor ben burada yazmstim tsh im 13 ciktgnda doktorum tedavye baslyamayiz dedi diye keske sorsaydm sana tsh ina faln bakildımi

Canım hemen ara eklerler belki. Harbiden iyice saçmalamışlar

Keşke hakkıyla yapsalar mesleklerini. İnsanların haklarına giriyolar

Canım hemen ara eklerler belki. Harbiden iyice saçmalamışlar
Biliyor musunuz çıldırmamak için artık aramıcam az önce aradım labaratuar a bağladı kadın Bi dk dedi bekletti bekletti yüzüme kapattı sonra tekrar bağlandım hiç bir şekilde açmadı. Sekreter e anlattım almışlardır daha çıkmadığı için görünüyordur yarın çıkar dedi kapattım yarın da çıkmazsa Bi daha gitmicem bıktım ya kendi arabamız yok toplu taşımaya binmeyim taksi kullanmayım virüs var diye istemedim yürüme mesafesinde bu hastane diye gittim ama yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…