Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Az gelince yine bir umutla gelmesini gecktriyoruz diye dusunuyorum kuzum test yaptim dedin ya negatf gorunce bikac saate gelir benim öyle oluyordu 😑

Sabah erkenden yaptım hala bişi yok. Bakalım bir kaç gün beni oyalıyacak gibi. Artık instgrama bakmak istemiyorum ya. Açtığım zaman sanki kreş sayfasını açmış gibiyim herkes çocuğun fotosunu sürekli paylaşıp duruyor. Birde hergün o enerjiyi o isteği nerden buluyorsunuz ya😐

Ya aslında sökülmedi diyorsun testte de negatif diyorsun ya yerleşme kanamalarında kanama bittikten beş altı gün sonra idrara geçermiş Bi umut kuzum

Yok kuzu sanmam olurum bugün yarın. Genelde zaten oluyor böyle

Sabah erkenden yaptım hala bişi yok. Bakalım bir kaç gün beni oyalıyacak gibi. Artık instgrama bakmak istemiyorum ya. Açtığım zaman sanki kreş sayfasını açmış gibiyim herkes çocuğun fotosunu sürekli paylaşıp duruyor. Birde hergün o enerjiyi o isteği nerden buluyorsunuz ya😐
Buraya Bi kaç kere döktüm içimi aynen öyle canım ben de girmek istemiyorum.. Annelik başka imiş böyle Bi duygu yok falan herkes bebeğini paylaşıyor. Nasıl oluyor anlamadım herkes ya bebek fotosu paylaşıyor ya hamile haberi veriyor ya da doğum yapmış elini falan paylaşıyor

Kizlar bana hiçbir degsiklik yok gibi geliyor 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20200818_142640.jpg
    IMG_20200818_142640.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20200818_142848.jpg
    IMG_20200818_142848.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 44
İsmi yazsa önü boş olsa henüz çıkmadığını düşünürüm ama hiç Bi şey yok canım böyle?
Bu kagdn en alt kisminda olacak bak benimkini yukluyorum altta revozyon yazan kisimda beta henuz cikmamsti ** sonucikmayan var diye yaziyodu onu saklamamism olsa gosterirdm
20200818_143255.jpg

Doktorla konuştum kızlar. Bazı uzmanlar yüksek dozda ilac verilebilir bazıları da tehlikeli olabilir diyomuş. Yarın endokrine gidicem doktorla görüşcem bakalım ne dicek. Sana acilen ilaca baslanması gerekiyo dedi doktor.

Geçmiş olsun Azze, geçmiş mesajlara bakamadım ama sen de bebişin de sağlıkla kalın

Kızlar ben buraya refl olur gibi oldum ama kesildim demiştim ya size.
Sonra bir regl oldum. Bugün 9. gün ve su gibi, ama bildiğiniz su.
Hiç böyle olmamıştım, tuvaletten çıkamıyorum.
Daha önce böyle bir şey deneyimleyen var mı?

Şimdi çocuk sürecinde engel olabilecek bir şey midir diye tedirgin oldum açıkcası

Doktorla konuştum kızlar. Bazı uzmanlar yüksek dozda ilac verilebilir bazıları da tehlikeli olabilir diyomuş. Yarın endokrine gidicem doktorla görüşcem bakalım ne dicek. Sana acilen ilaca baslanması gerekiyo dedi doktor.
Canım benim sen hemen yarın Bi endokrin e git hiç stres yapma stres çok etkiliyor unutma yarın güzel haberleri alacaksın

Şimdi çocuk sürecinde engel olabilecek bir şey midir diye tedirgin oldum açıkcası
Herhangi bir ilaç kullandın mı canım?

Canım kimyasal gebelik sonrası böyle adet olanlar okumuştum,öyle bir şey olabilir mi?test yapmış mıydın hiç

canım hayırlı sonuçlar olsun yarın için bi görüş bakalım endokrin dr u ne dicek

Merak etme endokrinci hamile oldugun icin uygum bir doz auarlar ve sen stres yapmayarak tsh ini düşürceksin tamam mi...

X