Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum canim, sor istersen catlama igneside yapabilirmiyiz diye.
Tedaviler, once klomn tarzi ilaclar, sonra bu tarz ilaclar ve asilama (spremi rahime dogru gunde enjekte ediyorlar) sonra da tup bebek
Evet 2 ay bunu deneyelim dedi olmazsa aşılama yaparız dedi. Dr. Değiştirmek gerçekten iyi birşey olabilir, piskolojik olarak iyi geldi bu dr.İnşallah tüp bebeğe gerek kalmazdı bi derin nefeste ben alırım 🙏🙏🙏

yaa sorma sorma onu kapatamıo muyum bulamadım yerini bi türlü :KK70:D:
son adet tarihine göre öle oluo ama tabiki 4 haftalık deil :KK70: günüm henüz gelmedi erken gebelik testini bgn yrn yaparım diorm işte
İnşallah kapatmaya gerek kalmaz canım 🙏🙏🙏🙏
Bende aradım o imzayı hamile kalırsam nerden yapacam diye bulamadım, sen bulursan bana haber et :KK70: :KK70:

İnşallah kapatmaya gerek kalmaz canım 🙏🙏🙏🙏
Bende aradım o imzayı hamile kalırsam nerden yapacam diye bulamadım, sen bulursan bana haber et :KK70: :KK70:
agahgah acemiliğin gözü kör olsun :KK70: profil ayarlarından kan bağışı bilgisinin hemen altında bebeğinizin tahmini doğum tarihi yazıo oraya tarih girince oldu galiba. şimdi onu çok ileri bi tarih yaptm bakalm çıkacak mı yine :))))

Ne saçma tedavi için illa sorun mu olması gerekiyor 1 yıl hamile kalamayan herkese çeşitli tedaviler uygulanıyor sorun olmasa da
Klomen gibi bi tedaviden bahsediyorsan diğer doktorum gerek yok düzenini bozarız dedi. Sende yumurtlama, yumurta rezervi ve çatlama durumu çok iyi dedi, ve ilaç yazmadı. Bende başka doktora bu yüzden gittim. :KK70:
Bunu diyen doktorda bulunduğum yerin en iyi doktoru ve bu dr. Un hastahanesi var 🙄

Evet yapılacak ve iğne kullanmak istiyorum çatlamaz sonra kist olur diye çok korkuyorum. Bazıları çatlama iğnesi yapmıyormuş ya, Dr. Diyebilirmi senin çatlama sorunun yok bırak kendi çatlasın diye? Yoksa ben çatlama iğnesi istersem yapmak zorundamı?
Klomende kist olabiliyor fakat sonra kendi geçiyor regl ile sadece kist olursa 2 ay üst üste klomen tedavisi uygulamaz 1 ay ara verir kistler geçene kadar

agahgah acemiliğin gözü kör olsun :KK70: profil ayarlarından kan bağışı bilgisinin hemen altında bebeğinizin tahmini doğum tarihi yazıo oraya tarih girince oldu galiba. şimdi onu çok ileri bi tarih yaptm bakalm çıkacak mı yine :))))
Sanırım doğum yapmış gibi gözüküyorsun.
Hatta çocuğun 2 yaşında :KK70: :KK70:

X