Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç de stresli değildim kız biliyor musun baya umut ettim bu ay hazırlıklar yaptım falan ama nasip ne yapalım keşke regl olup olmadığımı anlayabileceğim Bi şey olsa ama doktor harici yok
Vajinada yara falan olmasin, kontakt kanamadir belki??
2-3aydir ginositol ve diaformin kullaniyorum ara kanama olmadi bende

Özel de mi devlette mi yaptırdın canım bu testi? Lh yok mu?
Lh/fsh oranının 2,5 tan büyük olması pco belirtisi oluyor canım o yüzden Lh ı sordum
Varmış altta kalmış görmedim. Diğer sayfadaki şeride elimle yazdım.
20200817_102758.jpg

O değil de resmen şuan çocuk hayallerim Eylül e postalandı.. Kasım da bebeğimi kaybedince Rabbim bir yıl dolmadan bana yeniden evlat nasip eyle demiştim bir yıl olmak üzere.. Başlayalı Bi ay iki ay oldu derken şaka gibi ya bir yıl olacak korkuyorum bu bir yıl iki üç dört yıl olacak diye.. Çünkü çok yıpratıcı bir süreç.. Benle gebe olanların çocukları yürüyecek neredeyse..
canım mutlaka doktora git. İlaçtan mı böyle erken oldun. Yumurtlama ne ara oldu da regl geldi. Bi yıl dolmadan hamilelik haberini alcan inşallah.

Yok gibi duruyor canım sonuçlarımız benziyor seninle vajinal muayne oldun mu
Evet oldum bir sorun yok ama benim sol kasığım sık sık böyle içinde bişey varmış gibi donuk bi ağrı var. Sanki sol kasığım şişmiş gibi bi his var ve aylardır var bu. Ama doktor bişey göremedim dedi.

Allah ım inşallah kötü Bi şey yoktur :KK43:
Kotu birsey degil, gebelige de engel degil. Sadece bazen duyarsin etraftan yarami yaktirdim/dondurdum diye.. vajenden rahime kadar olan boyun kismi biraz hassas, veya malum ilaclarimizdan dokularimizin hassasiyeti artiyor. Evliligimin ilk yillarinda yasamistim 2 kez, belki dedim sadece... acitmayan ufak bir islem, yumurtaya zarari yok sadece 2 gun mola :))) Tabi dr bilir kolposkopi ile bakiyordu diye hatirliyorum..

X