Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar hala adet olmadım dün doktoran randevu aldım bugün gidiyorum başka sorunlarımda var vajinamla ilgili ilişki esnasında çok canım acıyor ve yanıyor 1 yıllık evliyim 1 yıldır belli aralıklarla hep bu sorunu yaşıyorum kahrediyor artık beni bu olay bakalım sonum hayrolsun🙏🏻😔😭

Canım naptın

Pko hastasıyım canım. Glifor ve gynositol kullandım bu ay

Ya int baktımda pko lar ara kanamalar yaşayabiliyormuş. Seninde öyle bişey sanırım canım. Yarın bakalım ne diyecek doktor. Bu ay erken olduysan yumurtlaman da çok erken olabilir. Bitince kanamam ovülasyona devam edersin. Umarım bir sıkıntı yoktur.

Kızlar Prolaktin ilacını dahiliyeci yazabiliyor mu haftasonu dahiliye de testlerim tekrarlanacak Prolaktin yüksek çıkarsa ilaç isteyeceğim tekrar kadın doğuma gitmeme gerek olur mu acaba

Kızlar erken gebelik testini reglden kaç gün öncesine kadar yapılıyor. 11 Ağustos’ta yumurtladım ve o günleri değerlendirdim. Kasıklarımda ağrı ve batmalar var bi heyecan geldi şimdi test yapsam erken mi olur

o neymiş merhabalaşman 2 dk sürer ztn hayret bişi. bu seferkinden yüzün güler umarım ve bir problem de yoktur inşallahhh
Canım benim inşalah inanır mısın lafı ağzıma tıktı derdimi anlatamadım bile girdim çıktım 2 dk sürdü eşim dedi ki Bi şey mi unuttun yo bitti dedim bazı doktorlar cidden hakkı ile yapmıyor işini illa iyi doktor arayıp ya da özel e gitmemiz mi lazım kapı kapı doktor aramak ya da ısrar yalvar yakar mı olmalı

Ya int baktımda pko lar ara kanamalar yaşayabiliyormuş. Seninde öyle bişey sanırım canım. Yarın bakalım ne diyecek doktor. Bu ay erken olduysan yumurtlaman da çok erken olabilir. Bitince kanamam ovülasyona devam edersin. Umarım bir sıkıntı yoktur.
Ovulasyon testi de çok az var elimde yenisini sipariş edeyim yarın doktor dan çıkınca bari canım ilk kez yaşıyorum böyle ara kanama

Çok şey yaptım canm 7 yıldır olmuyordu aslında şöyle söyliyeyim ben Manisa da oturuyorum burda seyit bir aile var hanımınn yanına gittim göbeğime bir şeyler yaptı dualar etti bir kaç tavsiyede bulundu ve hamile kaldım çok şükür 🙏
Bende göbeğimr bir şeyler yaptım bu ay😂😂göbek kaldırma diyolar galiba bende bilmiyorum tam. Benim eşimde sperm sorunu var ama bilemiyorum belki olur da inşallah olur. Reglim yeni bitti

Canım benim inşalah inanır mısın lafı ağzıma tıktı derdimi anlatamadım bile girdim çıktım 2 dk sürdü eşim dedi ki Bi şey mi unuttun yo bitti dedim bazı doktorlar cidden hakkı ile yapmıyor işini illa iyi doktor arayıp ya da özel e gitmemiz mi lazım kapı kapı doktor aramak ya da ısrar yalvar yakar mı olmalı
malesef işte her şeyde oolduğu gibi sağlıkta da money talks olayı :/ paran varsa sağlık için bişiler yapabiliosn devlet hep sürünme yeri tabi başhekim fln tanıdığın deilse

Yok canım gittim doktora yine enfeksiyon çıktı ve enfeksiyon tüplerini tıkamış olabilir dedi adet olduğum yine gidicem sonrasında rahim filmi çekecekmiş bi sürü şey dedi ama eşinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum eşinin enfeksiyonu varmı yokmu bakılması lazım dedi 😔
canım enfeksiyonu vajinal muayenede mi gördü tahlilde mi ? geçmiş olsun bu arada çok🙏🏻

Ne diyorsunuz hanimlar 4 gun var bat a.
6 gun sonraya randevu aldim kimyasal vs ise cikar dimi ogune kdr?

Eklentiler

• IMG-20200817-WA0013.jpeg
    IMG-20200817-WA0013.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar erken gebelik testini reglden kaç gün öncesine kadar yapılıyor. 11 Ağustos’ta yumurtladım ve o günleri değerlendirdim. Kasıklarımda ağrı ve batmalar var bi heyecan geldi şimdi test yapsam erken mi olur
Bat ne zaman bende 11 de koyu gördüm, 12 sinde çatlama. Hatta gece 11 de de koyuydu değerlendirdim ilişki esnasında çatladı 12 si sabahı silikti baya.

Bat 25 Ağustos. Benim 11 Ağustos’ta çok koyuydu 12 sinde daha az koyu 13 Ağustos’ta silikleşti. Beklemek insanı çok geriyor. Sanki günler geçmiyor

X