Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne kadar süredir istiyorsun canım bebek? Reglin düzenli miydi? Klomen ile gebe kalan çok var canım neden olmasın iyi düşün iyi olsun inşallah 🙏
Nerdeyse 2 yıl olacak canım :KK43: adetim hep 26-27 günde bir gelir. Bu ay farklı birşey yapacağım için biraz umutluyum.

Günaydın kızlar hala adet olmadım dün doktoran randevu aldım bugün gidiyorum başka sorunlarımda var vajinamla ilgili ilişki esnasında çok canım acıyor ve yanıyor 1 yıllık evliyim 1 yıldır belli aralıklarla hep bu sorunu yaşıyorum kahrediyor artık beni bu olay bakalım sonum hayrolsun🙏🏻😔😭
Güzel haberlerle gel inşallah 🌸

Nerdeyse 2 yıl olacak canım :KK43: adetim hep 26-27 günde bir gelir. Bu ay farklı birşey yapacağım için biraz umutluyum.
Allah yardımcımız olsun 🙏 ben de hamilelik istediğim ilk ay şansa hamile kaldım kimyasal oldu bu ay 6. Deneme olacak bakalım benim nasıl ilerleyecek 😔 eşin sperm verdi mi onda bir sorun var mı inşallah klomen iş yarar canım

Allah yardımcımız olsun 🙏 ben de hamilelik istediğim ilk ay şansa hamile kaldım kimyasal oldu bu ay 6. Deneme olacak bakalım benim nasıl ilerleyecek 😔 eşin sperm verdi mi onda bir sorun var mı inşallah klomen iş yarar canım
Verdi cnm eşimde de sorun yok bende de. Ama bi sorun var ki olmuyor, hayırlısı. birazda klomenle deneyeyim olmazsa tüp bebek artık. İnşallah sizde en yakın zamanda sağlıklı bi şekilde hamile kalırsınız. 🙏

Günaydın kızlar.. Çok şaşkınım ama regl oldum.. Yumurtlama günüm ve daha regl nin 17. Günü ama resmen regl oldum valla şaşırdım.. Bu Bi işaret mi bilmiyorum tam yumurtlama günümde regl oldum çocuk yapma der gibi
bence bi dr a git yildizsavascisi yildizsavascisi hem içini rahatlatacak tek kişi o :KK66:

Verdi cnm eşimde de sorun yok bende de. Ama bi sorun var ki olmuyor, hayırlısı. birazda klomenle deneyeyim olmazsa tüp bebek artık. İnşallah sizde en yakın zamanda sağlıklı bi şekilde hamile kalırsınız. 🙏
Evet tatlım malesef tanı konan bir sorun olmuyor ama içerde ters giden bişiler oluyor ki olmuyor bakalım benim nasıl ilerlicek süreç inşallah olumlu haberler alırız kısa zaman içinde

Canim degerlerinin hepsi iyi, rahim filmi cekildin mi? Esine bakdilar mi? Onun degerler nasil
Rahim filmide çektirdim sanırım 5 ay önce temiz çıktı, eşiminde sonuçları iyi çıktı. Hiç bir sorun görünmüyor . Doktorda, "hani bi sorunla karşılaşmış olsak tedavi başlatılırdı ama bu durum sorun olan kişiden daha zor bir durum" dedi. Dr. Değiltirdim.

sağlıkla ilgili bi problem yoksa psikolojik olablr mi? kafan(ız)a takmayın çok fazla. biz böyle planlıo gibi oluorz bişileri ama asıl planlayan biz deiliz biliosunuz. vardır bi hayır diyip biraz daha sabredin bence eli kulağında niyeyse öyle hissettm seni :KK66: :)

Rahim filmide çektirdim sanırım 5 ay önce temiz çıktı, eşiminde sonuçları iyi çıktı. Hiç bir sorun görünmüyor . Doktorda, "hani bi sorunla karşılaşmış olsak tedavi başlatılırdı ama bu durum sorun olan kişiden daha zor bir durum" dedi. Dr. Değiltirdim.
Ne saçma tedavi için illa sorun mu olması gerekiyor 1 yıl hamile kalamayan herkese çeşitli tedaviler uygulanıyor sorun olmasa da

Iyi yapmissin canim, klomen icerken yumurta takibi falan da yapilicak demi canim? Insallah vesile olur canim

sağlıkla ilgili bi problem yoksa psikolojik olablr mi? kafan(ız)a takmayın çok fazla. biz böyle planlıo gibi oluorz bişileri ama asıl planlayan biz deiliz biliosunuz. vardır bi hayır diyip biraz daha sabredin bence eli kulağında niyeyse öyle hissettm seni :KK66: :)
Ayyy bide hamilesin sen 🧿🧿🧿
Daha çok hisset lütfen 🙏 :KK70:
Hamilelerin duaları tuttuğu gibi, hisleride güçlüdür derler. 🌹

Iyi yapmissin canim, klomen icerken yumurta takibi falan da yapilicak demi canim? Insallah vesile olur canim
Evet yapılacak ve iğne kullanmak istiyorum çatlamaz sonra kist olur diye çok korkuyorum. Bazıları çatlama iğnesi yapmıyormuş ya, Dr. Diyebilirmi senin çatlama sorunun yok bırak kendi çatlasın diye? Yoksa ben çatlama iğnesi istersem yapmak zorundamı?

Evet yapılacak ve iğne kullanmak istiyorum çatlamaz sonra kist olur diye çok korkuyorum. Bazıları çatlama iğnesi yapmıyormuş ya, Dr. Diyebilirmi senin çatlama sorunun yok bırak kendi çatlasın diye? Yoksa ben çatlama iğnesi istersem yapmak zorundamı?
Bilmiyorum canim, sor istersen catlama igneside yapabilirmiyiz diye.
Tedaviler, once klomn tarzi ilaclar, sonra bu tarz ilaclar ve asilama (spremi rahime dogru gunde enjekte ediyorlar) sonra da tup bebek

Totem mi yaptın :KK70:
Ahhh biz kadınlar 😂
İnşallah hamilesindir 🙏🙏 4. Hafta diyor. Günün geçti mi?
yaa sorma sorma onu kapatamıo muyum bulamadım yerini bi türlü :KK70:D:
son adet tarihine göre öle oluo ama tabiki 4 haftalık deil :KK70: günüm henüz gelmedi erken gebelik testini bgn yrn yaparım diorm işte

X