Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla sen bilirsin ben ozele gidiyorum devlette hic bi zmn derdimj dinleyen bi doktor bulamadigim icin yillardir gittigim sabit doktorm var ben bole bi durumum olsaydi beklemezdm randevuyu
Hmm anladım canım çok teşekkürler inşallah yarın a biter regl değilse bu leke 🤲 gebelik için Bi ihtimal yoksa bari yumurtlamayı kaçırmayım

Kızlar ya 6sında yumurtlamam oldu benimde 20si şimdi regl günüm🙄

Yumurtlamayı bozarsa evet canım ama insülin direnci olup hamile kalanlar da çok var malesef tamamen kötü ve düzensiz beslenme ile ilgili oluşan bişey bu o yüzden beslenmeye çok dikkat etmek lazım hamurişi,kızartmalar, soslar, abur cubur lar kesinlikle yememek gerekli
Cokta dikkat etmiyorz valla yiyorz🙈 sen ne kadarlik evlism bebis istiyosn

yildizsavascisi yildizsavascisi canim dinen reglin bitti yıkandın ya yıkandıktan sonraki günü 1sayıcaksın 15. Günden sonraki gelen kanama adet sayılıyor ona göre hesap et...15 günden önce geldiyse özür sayılıyor

Yok kuzum regl den sonra sadece bir kere ilişki oldu o da iki gün önce yani o zaman da ovulasyon testi negatif yumurtlama yoktu ve iki günde yerleşme kanaması olmaz
Hımm şimdi anladım valla hiç yaşamadım da duymadım da bişi diemicem ama biraz sabret bakalım bikaç güne anlaşılır ne olduğu

yildizsavascisi yildizsavascisi canim dinen reglin bitti yıkandın ya yıkandıktan sonraki günü 1sayıcaksın 15. Günden sonraki gelen kanama adet sayılıyor ona göre hesap et...15 günden önce geldiyse özür sayılıyor
yildizsavascisi yildizsavascisi kuzum yarını bekle sabah bakarsın duruma göre değerlendirirsin hakkında hayırlısı olsun 🌸💜
Regl 4 ağustos da bitti bugün regl bittikten sonra 12. Gün.. Peçeteye sildikçe geliyor kırmızı değil soluk Bi pembe ve kahverengi karışık geliyor bakalım hayırlısı araştırdım Bi kaç yerde yumurtlama kanaması da olabilir yazıyordu

X