Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah vardır ve sağlıkla ilerler. 2li bir değerdi sanırım ilk yaptırdığın 2 günde 2 kat artması gerekiyor diyorlar o zaman senin düzenli artmış gibi.
O zaman regl a 6 gün vardı 2.61 'di ilk defa bu kadar yüksek sayı aldım testte açıkçası bu ay rahim filmi çekildim o yüzden umudum vardı inşallah rabbim sevindirir şuan 2 gün var regl a ebe bi arkadaşım var oda düzenli artmış olması gibi geç döllenme olabilir günün geçince git baktır tekrar demişti

Kasıkta batma olmuştu regl akıntısı değilde beyaz peynirimsi bi akintim var kokusuz aşırı yorgunluk uyku ve ayrıca fazlasıyla üşüyorum akşam bu sıcakta battaniye ile yattım

Hayırlı olsun hakkında canım. Pazartesi yaptır ozaman yine içim rahat olsun sonuçları bizede söyle :)

Hayırlı olsun hakkında canım. Pazartesi yaptır ozaman yine içim rahat olsun sonuçları bizede söyle :)
Inşallah hayırlısı olur sonuçları size de söyleyecem tabi ki üzüntümüzü paylaştığımız kadar mutlulugumuzu da paylasmaliyiz

Inşallah hayırlısı olur sonuçları size de söyleyecem tabi ki üzüntümüzü paylaştığımız kadar mutlulugumuzu da paylasmaliyiz

Tabikide. Herzaman. İyi ki var zaten burası. Yoksa şurda derdimizi anlattığımız kadar kimle paylaşıyoruz değil mi :)

Tabikide. Herzaman. İyi ki var zaten burası. Yoksa şurda derdimizi anlattığımız kadar kimle paylaşıyoruz değil mi :)
Aynen burda her şekilde paylaşıyoruz fikir alışverişi herşey mevcut iyi ki var kk kulübü ❤🥰

Ya kızlar ben evlenmeden önce sanıyordum ki erkekler ilişki delisi🙈😂 hergün günde 1 2 defa hade desen ooooo hade derler sanıyordum meğerim burda yazılanları okuyunca bendeki modele de bakılınca pekte öyle sandığım gibi değilmiş...normal mi anormal mi orda hala aradayım yanlız😂

Günaydın kizlar.
Bugun itibari ile adetim 6 gun gecikecek az once lavaboya gittim ve kahverengi sekilde az bi akintim gelmişti .. adet mi olacağım acaba ya :olamaz:

Ya kızlar ben evlenmeden önce sanıyordum ki erkekler ilişki delisi🙈😂 hergün günde 1 2 defa hade desen ooooo hade derler sanıyordum meğerim burda yazılanları okuyunca bendeki modele de bakılınca pekte öyle sandığım gibi değilmiş...normal mi anormal mi orda hala aradayım yanlız😂
Benim eşim ilk yıl gayet iyiydi ..ama 2-3-4. Yıl derken artik adamı zorla yatağa götürüyorum😰

Günaydın herkese ☺️ Azze Azze benim bat 26.08.2020 not edebilir misin?
Denemelere başladık ne zaman test yapmak/kan vermek mantıklı olur kızlar?

X