Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de doktordan geldim canım, muayene etti, güzel hoşuma gitti iyileşmesi diyor 😂 ama yine ilaçlar verdi rahim kendini yenilesin diye bir ay sonra tekrar çağırdı, ultrasonla bakıcakmış ikinci ameliyat falan karıştırdı ama gerekmez inşallah ya 🙄
İnşallah gerekmez canım

Kızlar ya hatırlarsanız bundan 3 gun önce idrar testi atmıştım . İkinci cizgi silik çıkmıştı. Biraz beklesin pazartesi , saglik ocagina gidip kan vereceğim dedim . Bu sabah az bi sekilde kahverengi kanamam oldu . Olduğundan beri ayaklarımı yukarıya dikip uzandım.. az önce lavaboya gideyim dedim birde ne göreyim adet olmuşum :KK42:kahverengi leke yerini kırmızılara birakmis, onca belirtiden sonra böyle olmasi beni cook üzdü yaa 😭

Kızlar ya hatırlarsanız bundan 3 gun önce idrar testi atmıştım . İkinci cizgi silik çıkmıştı. Biraz beklesin pazartesi , saglik ocagina gidip kan vereceğim dedim . Bu sabah az bi sekilde kahverengi kanamam oldu . Olduğundan beri ayaklarımı yukarıya dikip uzandım.. az önce lavaboya gideyim dedim birde ne göreyim adet olmuşum :KK42:kahverengi leke yerini kırmızılara birakmis, onca belirtiden sonra böyle olmasi beni cook üzdü yaa 😭
canım kimyasal gebelik yaşamışsın sanırım :KK43:

Azze Azze bişeyi merak ettim. Diğer hamileliğinle belirtilerin aynı mı oldu. Yoksa bu farklımıydı:)

Regl kaç gün geçmişti yoksa daha varmıydı. Doktora görünün en azından hormon testi falan yapar yada bundan sonra yapman gereken bişey var mı onu söyler canım.

Azze Azze bişeyi merak ettim. Diğer hamileliğinle belirtilerin aynı mı oldu. Yoksa bu farklımıydı:)
farklıydı kuzum. Diğerinde göğüslerim çok şişmişti,sıcak basması oluyodu,iştah artışı,göğüs ağrısı.Bunda uyku hali oldu bacaklarımda ağrı kasıklarımda her ikisinde de ağrı oldu

Kızlar sonuç geldi

Eklentiler

• 50CECE04-96DC-43CD-A1FC-8B6CD1263DE6.jpeg
    50CECE04-96DC-43CD-A1FC-8B6CD1263DE6.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 71
farklıydı kuzum. Diğerinde göğüslerim çok şişmişti,sıcak basması oluyodu,iştah artışı,göğüs ağrısı.Bunda uyku hali oldu bacaklarımda ağrı kasıklarımda her ikisinde de ağrı oldu

İyi buna sevindim :) aynı belirtileri aramaya gerek yok ozaman :)

Ozaman mutlaka görün canım doktora. Bazen kanama olsada devam edebiliyor hamilelik belli olmaz en azından şuan ne durumdasın onu öğrenmen iyi olur🙄
[/QUOTE]
Sogan suyu icmeyi düşünüyorum .. iyice içim temizlensin die.

Ozaman mutlaka görün canım doktora. Bazen kanama olsada devam edebiliyor hamilelik belli olmaz en azından şuan ne durumdasın onu öğrenmen iyi olur🙄
[/QUOTE]

Daha önce denemişmiydin. Bazılarının bazı değerlerini yükseltiyormuş ama

Daha önce denemişmiydin. Bazılarının bazı değerlerini yükseltiyormuş ama
[/QUOTE]
İlk seneler denemiştim ondan sonra bıraktım . Farkli farkli otlar tukettim durdum . Simdi tekrar iceyim dedim

fiona13 fiona13 benim de rahim ters, hic bir derdi yok, ilk gebeligimde rahatca hamile kaldim, dogurdum vs. Sagda solda yazdigi gibi oyle pozisyon falan arastirmaya gerek yok :KK66:) kadinlarin %20ye yakini boyleymis, gebelikte normale donuyor sonra eski haline.. Bendeki etkisi sanirim kronik kabizligim :))

X