Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Az önce iş görüşmesi için aradılar yeni evli olunca çocuk düşünmüyorsanız Gelin falan dediler düşünmüyorum diyemedimm..:KK43:

Ben 2 adet dönemi kullandım adet sancıma kullandığım aylar iyi gelmişti sancim hafif gecmişti ama gebelik olmadi malesef...ama daha uzun kullanimda daha cok işe yarayacağını düşünüyorum. .Rabbim şifa vesilesi eylesim insallah canım
İnşallah canımm💗

Kızlar dua ederken dikkatli olun..bakın şuan çok istediğimiz için yeterki olsun ağlasın durmasın diyoruz ama gerceklesince öyle olmuyomuş..bizzat başına gelen tanıdıklarım söyledi duanı düzgün ve geniş tut dedi yeterki olsun şöyle olsun böyle olsun deme sakın dediler... nasıl istersek öyle olur pozitif dualar edelim❤

Kızlar dua ederken dikkatli olun..bakın şuan çok istediğimiz için yeterki olsun ağlasın durmasın diyoruz ama gerceklesince öyle olmuyomuş..bizzat başına gelen tanıdıklarım söyledi duanı düzgün ve geniş tut dedi yeterki olsun şöyle olsun böyle olsun deme sakın dediler... nasıl istersek öyle olur pozitif dualar edelim❤
Haklısın canım bazen o kadar İstiyoruz ki gözümüz görmüyor bazı şeyler i

Kuzum nebilim diyemedim sonra olurda yalancı durumuna düşerim diye :63:
Bence iyi ki dememişsin kuzum, herkes yapıyor diye yalan söylemek kabul edilecek bir şey değil, bizim işyerinde de oldu böyle kız tüp bebek tedavisi görüyormuş, çocuk düşünmüyorum dedi sonra hamile kaldı hepimiz zor durumda kaldık biranda bırakıp gitti.

Aynen kuzum benim duam başlayınca bir saat sürüyor onu da söyliyim bunu da söyliyim diye 😂😂

Kızlar benim sanırım daha yeni oluyor. Bugün 21. Gün ve ilk defa T çizgisi daha koyu. Gece 12den önce evde olamayacağım ☹️ Kaçırmam herhalde değil mi?

Eklentiler

• 41AFDAEF-09B5-4A7D-B0DC-F6A9FF27D822.jpeg
    41AFDAEF-09B5-4A7D-B0DC-F6A9FF27D822.jpeg
    146,1 KB · Görüntüleme: 51
Haklısın kuzum işte düşünemiyoruz o an

Bence iyi ki dememişsin kuzum, herkes yapıyor diye yalan söylemek kabul edilecek bir şey değil, bizim işyerinde de oldu böyle kız tüp bebek tedavisi görüyormuş, çocuk düşünmüyorum dedi sonra hamile kaldı hepimiz zor durumda kaldık biranda bırakıp gitti.
Aynen orada çalışanlarda zor duruma düşüyorlar , yalan söyleyip girdiğim işten bana hayır gelmez mantığıyla düşündüm bir yönden vardır bundada hayır💞
Sen nasılsın

Aynen orada çalışanlarda zor duruma düşüyorlar , yalan söyleyip girdiğim işten bana hayır gelmez mantığıyla düşündüm bir yönden vardır bundada hayır💞
Sen nasılsın
Ben de doktordan geldim canım, muayene etti, güzel hoşuma gitti iyileşmesi diyor 😂 ama yine ilaçlar verdi rahim kendini yenilesin diye bir ay sonra tekrar çağırdı, ultrasonla bakıcakmış ikinci ameliyat falan karıştırdı ama gerekmez inşallah ya 🙄

X