Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar var mı sizce göz yanılması mı hala

Eklentiler

• 993BEB2A-43C3-4E31-8F31-52A3E4ACA9A1.jpeg
    993BEB2A-43C3-4E31-8F31-52A3E4ACA9A1.jpeg
    138 KB · Görüntüleme: 84
Eki Görüntüle 2675314 Kızlar bu pozitif demek mi adetim 2 gün gecikti ben adet olacak gibi hissediyordum ağrım var diye öylesine yaptım böyle çıktı göğüslerim karnım ağrıyor şeffaf beyaz akıntım var yardımcı olabilir misiniz 🤗
canım testin net pozitif tamamna ersin inşalllah

Çok nadiren fazla olur 😊 cinsel ilişkide ağrı yapabilir vs derler ama bende öyle birşey de yok. Bazi kadinlarda doğum sonrası düzelirmiş, hiç doğum yapmadığım için ne olacak bilmiyorum.Bir de hamilelikte rahim büyüdükçe normal şekline geçermiş
benim de cinsel ilişki sırasında acım olurdu sebebi
bu sanırım 🥴

Tesekkur ederim canimm bazilarinki benden daha silik oluyor ondan normalmi diye dusundum. Bu testlerin biri pik biri sonraki gun. Ama hep bu sonraki gun gibi hic bundan fazla silinmiyor
canım bu çok normal merak etme çok güzel yumurtlama ve çatlama olmuş. zaten az koyu da sürekli çıkarsa pco belirtisi oluyor. seninkimde soeun yok :)

Eki Görüntüle 2675314 Kızlar bu pozitif demek mi adetim 2 gün gecikti ben adet olacak gibi hissediyordum ağrım var diye öylesine yaptım böyle çıktı göğüslerim karnım ağrıyor şeffaf beyaz akıntım var yardımcı olabilir misiniz 🤗
Tebrik ederim bu pozitif bir test, gebeliğiniz inşallah sağlıkla ilerler.
Belirtin varmıydı? Yada bu ay gebelik için farklı bişey yaptın mı? Kür gibi, ilaç gibi bişey.

Tebrik ederim bu pozitif bir test, gebeliğiniz inşallah sağlıkla ilerler.
Belirtin varmıydı? Yada bu ay gebelik için farklı bişey yaptın mı? Kür gibi, ilaç gibi bişey.
Teşekkür ederim ilk denememizdi yumurtlama gününde oldu sadece folik asit almıştım 1 ay önceden birde sağlıklık beslendim yine de umutlanmıyorum pzt kan testi yaptırana kadar şuan kasıklarım da ağrı var göğüslerim 1 haftadır ağrıyordu şişti şişlik geçti ağrı kaldı sürekli çişim varmış gibi hissediyorum ama normalde de çok su içtiğim için olabilir testi öylesine yapmıştım ilk denemede olmaz demişlerdi çünkü

Teşekkür ederim ilk denememizdi yumurtlama gününde oldu sadece folik asit almıştım 1 ay önceden birde sağlıklık beslendim yine de umutlanmıyorum pzt kan testi yaptırana kadar şuan kasıklarım da ağrı var göğüslerim 1 haftadır ağrıyordu şişti şişlik geçti ağrı kaldı sürekli çişim varmış gibi hissediyorum ama normalde de çok su içtiğim için olabilir testi öylesine yapmıştım ilk denemede olmaz demişlerdi çünkü
İlk deneme ha 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
kızzzzz bize sövüyormuş gibi yazıyorsun, ben 20 aydır deniyorum :işsiz:
Umutlanmak istemiyorum demişsinde, umutlan canım, bildiğin hamilesin,anlaşılan daha konuya hakim bile değilsin, rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin 🌹

X