Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla kızlar dün itibari ile olabildiğince sağlıklı beslenmeye karar verdim yürüyüş falan yapamıyorum burada corona çok arttı Bi de acayip sıcak dışarısı ama evde olabildiğince yediğime dikkat etmeye başladım glifor ve gynositol a da başladım inşalah bu ay vesile olurlar 🤲
İnşallah canımm. Rabbim yüzünü güldürsün ❤

Günaydın canım. FLO adet takvimo diye bir uygulama var onda ovulasyon testi seçeneği var pozitif olunca isaretliyosun adet tarihini hesaplıyor tavsiye ederim

Adet takvimi uygulamasını kullanıyordum onada bakim ozaman:)

Spermıogram sonucumuzu paylaşmştm sorun yok ne bende ne eşimde bende pko flan yok tüm testlerimi yaptrdm eşmn sayısı guzel hareketyavaşmış lokosıt çktmştı ilaç kullandı 20 gün dün regl oldm tekrr spermıogrm çektiricez artk olmazsa tüp araştrcam çok geriliyorum
Canım çok haklısın uzun zaman olmuş senin de çünkü, bence de araştırabilirsin, iki üç seneden sonra normal bence yaptırmak

Ay benim de test yapasım var 😂 son ilişkinin üzerinden 14 gün geçti, adet gününe daha var ama zaten ne zaman olacağı da belli değil 😅
Histereskopiden dolayı yoktur zaten ama insan bi ümit ediyor😬

Bende bu ay sürekli test yapmiycam evde spora ve diyete başladım 5 kilo kadar vermem lazım karayı başka şeylere yorucam anlıyacağınız. Sadece ovu testine başlıycam yarın o kadar :)

Bende bu ay sürekli test yapmiycam evde spora ve diyete başladım 5 kilo kadar vermem lazım karayı başka şeylere yorucam anlıyacağınız. Sadece ovu testine başlıycam yarın o kadar :)

Ay bende kilo verebilsem keşke :) spor yapıyorum ama boğazımı tutamıyorum 🙊🤦‍♀️

kızlar adetim gelmedi ya ovülsyon testi alsam nolur illa adetten sonramı yapılıyor o

Ay ben hala olamadım. Koşarak test almaya gidesim var. Ağrılarım da geçti :KK70:

Filmlerde hiç böyle değil. İlk ilişki sonrası kız direkt duşa gidiyor. Bizim gibi ayaklar havada 1 saat beklemiyor ama bir bakıyorsun hoop hamile hemde ikiz :KK70:
Valla şu Sefirin kızında sancarla kim bir kere birlikte olsa hamile kalıyor trink diye :KK70:
Sen hiç test yapmadın mı daha

kızlar adetim gelmedi ya ovülsyon testi alsam nolur illa adetten sonramı yapılıyor o

X