Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pko olduğum için İnsülin direncim var zaten canım malesef
Evet pko da insülin direncine sebep oluyormuş ben de pko yok ama çıktı işte şimdi sıkı bi diyet yapıyorum asla yememem gereken şeyler var onlara dikkat ediyorum 3 saatten fazla aç kalmamak gerekiyor tok olsan bile ağzına bişi atman lazım her öğüünün ardından tarçın çayı içiyorum bakalım ay sonu kontrolüm var umarım düşmüş olur

Ya bu biraz kaymış iç tarafı çıkarıp böyle çektim biraz bulanık çıktı ama iyice silikleşti artık yapmama gerek yok dimi:)

Eklentiler

• IMG_20200807_152524.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 21
Nasip kısmet tabiki ama.. İmrenmiyor deilim böyle istedikleri ay hamıle kalanlara.. Kazara olanlara deıl

Canımsın yaainşallah hayırlara vesile bu rüya.. Yakın yakın bebişin gelmesi

Bende bakayım ozaman mutlaka vardır bende
Bi kontrol ol canım mutlaka çünkü hamile kalmada çok önemli bi rol oynuyor ben bi tüp bebek doktoruna sordum o da aynı şeyi söyledi hamile kalabilmek için kan şekerini düzene sokmak gerekli diğer hormonların işleyişini etkiler dedi

Dalga mı geçiyorlar acaba bir de bunların üçüncü ayda hamile kalıp ben bunları yaptım hamile kaldım sen de öyle yaparsan kalırsın diyen versiyonu var
Bu da koyu cızgıyı görüp hamılelık var mı diye soran güruhtan.. 41 e ne demek oluyor diye sormus, oncekı mesajlarında gebelik ıcın test yaptırcsgını da soylemıs

Bir hamile kalayım özellkle hiçbr sosyaş mecrada bunu paylaşmayacağım.. kahroluyorum herkesi gebe gördkçe istemeden asla istemeden ben bunu yapmycam

Biraz aç kalınca elin ayağın titremeye başlıyor, başın dönüyor canım insulin direncin varsa. Oluyor mu sende?
Ben de hiç böyle bi sıkıntı yoktu hatta ben kahvaltı etmem hiç öğlene kadar bişey yemedim bi öğlen yerdim bi de akşam canım hiç bişi istemezdi rutin kontrolde çıktı diyetisyen direk senin hayatında ne değişti ne yaşadın da bu kadar strese girdin dedi tabi ki kimyasal gebelik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…