Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende senin gibiydim bat günü hep oldum sanıp gidiyodum bişe yok

Birde sürekli tuvaleti geliyor ozaman insanın yaa sık sık gidiyorsun bişey var mı diye de bakıyorsun çok sinir bozucu :))

Denemediğim pozisyonda günde kalmadı ayakları dik dediler aylarca denedim yüzüstu dediler denedm sabahbdediler denedm yymrtlama günleri dediler denedm adete yakn dedler denedm eşmdede bendede bir sorun yok 3 senedir olmuyor pat küt gebe kalan kimse bizleri hiçbr zman anlamayacak

Ya bunu ben de almak istiyorum ama karaciğer sorunu olanlar kesinlikle kullanamaz diyo benim de karaciğer enzimlerim yüksek acaba kullansam Bi şey olur mu ki pko ya faydası var deniyor
Pkoya çok faydası varmış sayfayı takip et canım görürsün istersen değerlerini at sor bir yardımcı olurlar

Benim de bi akrabam var. 2 cocugu var 3. De kürtaj oldu 2 sene oluyo hamile kalamamıs galiba ben kısırım diyodu
Günaydın annemin çok samimi olduğumuz bir komşusu var 3 çocuğu var hepsinin arasi 6 sar yaş dedim yaa bilerek mi böyle aralıklı yaşları yoo dedi o zamanlar hamile kaldım o zaman doğurdum dedi ee dedim istemedin mi hiç yani 6 yaş uzun dedim işte amca falan niye olmuyor ikinci falan demedi mi diyoruum yoo diyor eskiler daha mı rahatmis ne bileyim

Aslında eskiler de herkes peş peşe yaparmış ona bişe dememeleri şans işi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…