Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar ben artık instegram a giremiyorum ya tüm arkadaşlarım tüm akrabalarım aile dostlarım her gün bebekleri olmanın nasıl bir lütuf olduğunu, anneliği yaşamayan kimsenin bilemeyeceğini, daha önce hiç böyle hissetmediklerini paylaşıp duruyor... Ve ne hikmetse mutlaka listemde ekli bir kişi ya doğuruyor ya da hamile haberini veriyor.. Öyle Bi hissediyorum bunları Rabbim nasip eder de evlat sahibi olursam yüreği yanan insanları düşünüp böyle şeyler yapmamayı düşünüyorum

Ben de yapmamayı düşünüyorum kesinlikle, instagrama da girmiyorum artık

Akşam bakayım ozaman kuzum bu aydan pek bir umudum yok ama yinede neolur neolmaz dimi içim rahat etsin
Sen napıyorsun nasılsın
Ben kürtajdan sonra dengem bozuldu 8, gün 9.gün kahve leke dvm edio neyseki btti bugün. Sağ kasığım ağrıyor belim ki yumurtlama tarihine çok var dahs üşümüş olablrim. Barkod varsa takip et sonucu 3 e doğru çıkar büyük ihtimal güzel sonuçlar al inş.

Dikkat et kendine canım
Ahhh ahhh inşallah güzel haberler vermek nasip oluuuuur

Valla haklısın bazıları okadar çok abartıyorki gün içerisinde ne yedi ne içti ne zaman ek gıdaya başladı nereye gezmeye gitti ne yemek yaptı hepsinden haberdarım Saolsun :))) nefret ettim instgramdan. Burası diyorum iyi ki var oyüzden

Gynositol diye bir ilaç sipariş ettim kızlar polikistik over için faydalıymış doktor a gitmicem bu ay virüs arttı diyorlar öbür ay olmaz regl olursam regl iken giderim.. Bu ay bu ay diye diye kızlar Bir yıl oldu ya.. Ben daha Bi kaç ay oldu diyordum hep kendime ama resmen bir yıl olacak

Kesinlikle bat günü yaptırırsan o zaman çıkar, yumurtlama falan biliyor musun canım ne zamandı?
Evet kuzum 28temmuzdu ovulasyon testi ile takip ettim. 28temmuzun gecesinde değerlendirdik. Bugün 10.gün batıma 5gün var testi dün yaptırmıştım

Onlar bizim gibi imtihan olmadıkları icin rahatlar. Onların paylastıgı bi fotograf bi yazı bizim saatlerce ağlamamıza sebep oluyor. Keske anlayabilseler.

Ben kullanıyorum 1.5 ay oldu..simdi cok az kaldı. .ilk ay kullanmaya başladım olmadi bakalim bu ay olucak mi

Ya biri bi konu açmıştı bulabilirsem söylerim sana ondada polikistik varmış. Belirli yiyecekler yememiş. Dikkat etmiş. İnstgramda bir sayfa var ordan takip ediyordum diyor. Onun sayesinde geçmiş polikistiği. Denk geldinmi o konuya bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…