Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gercekten bu zaman da paran olcak ve özele gidiceksin. Devlet hastanesin de uğraşmak çok zor. İlgi sıfır.

Aslında biraz da araştırmak lazım canım. Arada iyi doktorlar da var ilgilenenler yönlendirenler. Ama onu bulmak mesele işte.

Yok kuzum hiç denk gelmedim.. Pko geçmiyor ama kuzum kalıcı bir sendrom sadece etkileri azalıyor hangi konu hatırlatsan beni etiketler misin?

Kızlar biraz özel olucak ama ilişkiden sonra tuvalete gittiginizde fazla sperm akıyor mu..yada bazen akmadığı oluyor mu
İlişki sıklığını göre değişiyor canım iki gün de bir ilişki oldu ise sperm az oluyor fazla akmıyor ama mesela beş gün geçmiş ilişki oldu ise akıyor

Evet kuzum 28temmuzdu ovulasyon testi ile takip ettim. 28temmuzun gecesinde değerlendirdik. Bugün 10.gün batıma 5gün var testi dün yaptırmıştım
Oo çok erken canım tüp bebekte bile 12 gün diyorlar o da en erken yani, bekle bat gününü olmazsan normal idrar testi yaparsın, Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

İlişki sıklığını göre değişiyor canım iki gün de bir ilişki oldu ise sperm az oluyor fazla akmıyor ama mesela beş gün geçmiş ilişki oldu ise akıyor
Bu ay gün aşırı ilişki denemeye basladik..bazen afedersin akıyor ama gecen aksam hic gelmedi bende korktum acaba esimiin spermimi az diye...bu ay ona tahlil yaptircaktik ben 5. Gunu doktora gidicektim ama tam bayrama denk geldi...önümüzdeki ay gidicez nasipse aklımı cok kurcaliyor...ama normalmidir diyorsun

Sık ilişki olduğu için bence normal canım onların da sistemi farklı Bi süre lazım yeni üretim için gün aşırı ile normal

Kızlar böyle küçük devlet hastanesinde sperm testi yaparlar mı? Bugün benim yüzüme bakmadı doktor eşim randevu almıştı üroloji ye sperm vermeye benim ısrarım ile?

Oo süpersin kuzum hiçbir problem olmamasına sevindim hormonlarda en azından en mantıklısı iki günde bir değerlendirmek ama ben mümkün değil yapamam bize çok uymuyor öyle

Ben de reglim düzenli olduğu için 1 ayı değil de reglden sonraki 10 günü sadece gün aşırı değerlendiriyorum canım 1 ay zor bana da

Allah nasip etmezse hiçbişey olmaz. Nasip ederse birsey vesile olur. 1 aydır cok istiyordum demekte biraz da milletin aklıyla dalga gecmek gibi.
Kesinlikle öyle, mesela stoprak kaç senedir bekliyordu, bize yol gösterdi ben bunları bunları yaptım vesile olmuş olabilir diye, ben de yararlandım şuan önerdiklerini kullanıyorum.
Ama üçüncü ayda ben yediklerime dikkat ettim Bu ay hamile kaldım diyenler var, afedersin ama aptal mısın diyesim geliyor. Dikkat etmesen de kalıcaktın zaten çok yüksek ihtimalle

Oo süpersin kuzum hiçbir problem olmamasına sevindim hormonlarda en azından en mantıklısı iki günde bir değerlendirmek ama ben mümkün değil yapamam bize çok uymuyor öyle

Ben de reglim düzenli olduğu için 1 ayı değil de reglden sonraki 10 günü sadece gün aşırı değerlendiriyorum canım 1 ay zor bana da

Sık ilişki olduğu için bence normal canım onların da sistemi farklı Bi süre lazım yeni üretim için gün aşırı ile normal
Ay iyi ya rahatladim biraz..tedirgin olmuştum..gerçi bizim o gördüğümüz meniymiş..sperm o meninin icinde milyonlarca varmış ama insan yinede yanilgiya düşüyor

ne bilim yine hüsran mutsuzum kuzum çok hevesliydim bu ay gün aşırı denemiştik yine olmadı yok sanki hissedemiyorum
Bende aynıyım cnm ilk kez ovu testi ile denedik tam tuturduk yumurtlamayı fln diye konuşuyorduk eşimle adetten 3 gün evvel test negatifti ama bugün kırmızılar geldi

Kızlar böyle küçük devlet hastanesinde sperm testi yaparlar mı? Bugün benim yüzüme bakmadı doktor eşim randevu almıştı üroloji ye sperm vermeye benim ısrarım ile?

Benim bildiğim yok canım eşimde üniversite hastanesinde yaptırmıştı

yildizsavascisi M -Murphy kızlar benim de öyleydi şimdi İnstagramdan hamile kalanları hemen sessize alıyorum hikaye gönderi, hiç görmüyorum, onlar da farkında değiller tabi ki böyle bir şey yaptığımın. Herkes mutlu
yildizsavascisi kuzu sen gynositole yeni mi başlıyorsun iki ay önce falan başlıcaktın ya

Ay iyi ya rahatladim biraz..tedirgin olmuştum..gerçi bizim o gördüğümüz meniymiş..sperm o meninin icinde milyonlarca varmış ama insan yinede yanilgiya düşüyor
İşte o meni sık ilişkide azalıyor canım onların fabrika düzeni mi diyim ne diyim bilemedim üretim için zaman istiyor sık olunca meni az oluyor

İnofolic e başladım kuzum o zaman şimdi de buna başlayacam her şeyi deniyoruz valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…