Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım, başlıcak mısın yine ovulasyona falan ☺
Ovülasyon yapmıyorum kuzum 2 aydır reglden sonra 1 gün ara ile değerlendiriyorum, hormon testlerim temiz çıktı bi sıkıntı görünmüyor prolaktinim 30 lu rakamlarda çıktı sadece doktorda ona risk oluşturan bi durum değil hamileliğe engel olmaz dedi fakat insülin direncim biraz yüksek çıktı diyetisyen ile görüştüm kilom yağ oranım her şey çok normal olmasına rağmen stres ve beslenme bozukluğu etkiliyormuş doktorda hamile kalmada sıkıntı yaratabilir dedi çünkü diğer hormonları etkiliyomuş işte 1 aylık bi diyet uygulamaya başladım düzenli ve sağlıklı besleniyorum öyle geçiyo günler :)

Kızlar cumartesi günü yumurtalıklarım iyi gelsin diye kaplıcaya gideceğim benim fitilim bitti doktor 1 hafta ilişki yok demişti , 1 hafta sonra 3 gün değerlendirdik bugün de dahil ama nezaman yumurtladığımı bilmiyorum diğer aya ovülasyon alacağım size sorum şu
Eğer sanmıyorum ama bebek varsa kaplıcadakinsu onu etkiler mi? Bat 10 Ağustos olması gerek Azze Azze oblomov21 oblomov21 Regen_ Regen_ hus3545 hus3545 M -Murphy eczhnm eczhnm

Kızlar cumartesi günü yumurtalıklarım iyi gelsin diye kaplıcaya gideceğim benim fitilim bitti doktor 1 hafta ilişki yok demişti , 1 hafta sonra 3 gün değerlendirdik bugün de dahil ama nezaman yumurtladığımı bilmiyorum diğer aya ovülasyon alacağım size sorum şu
Eğer sanmıyorum ama bebek varsa kaplıcadakinsu onu etkiler mi? Bat 10 Ağustos olması gerek Azze Azze oblomov21 oblomov21 Regen_ Regen_ hus3545 hus3545 M -Murphy eczhnm eczhnm
Benim arkadaşımda kaplıcanın iyi geldiğini ondan sonra hamile kaldığını söylemişti. Sıcak su olduğu için sanırım ama hamilelik varsa nasıl etkiler onu bilmiyorum.

Benim arkadaşımda kaplıcanın iyi geldiğini ondan sonra hamile kaldığını söylemişti. Sıcak su olduğu için sanırım ama hamilelik varsa nasıl etkiler onu bilmiyorum.
Olup olmadığını bende bilmiyorum canım test yapsam çıkmaz dimi

Kızlar yorumlar mısınız ya koyulaşır mı daha bu:)
Kendi testlerimden baz alirsam bu testin pik olmasi 2 bilemedin 3 günü bulur. ..bence akşam boşuna yapma testin azalmasin daha var gibi bunun pik olmasina..
Ayrica pik olunca yumurta çatlamış olmuyo pikten sonra testin silikleştigi yane lh hormonunun düşüşe geçtiği zaman çatlama oluyor☺

yildizsavascisi yildizsavascisi canım testlerin gayet güzel aralıklarda... B12 in dikkatimi çekti maşallah ne güzel yüksek. ..Türkiye de genel olarak herkesin B12 ve D vitamini düşükmüş mesela benim yerlerde...bu bile hamile kalmayi etkiliyor diyorlar ama ilaclarimi ihmalden duzenli kullanamadim malesef

Helloooo!! Gecen ay esimin ameliyatina kadar calistik lakin 2 Agustosta gorduk ki gene tutmamis. Yeni BAT 27 Agustos (rabbim Agustostan umit kesme diyor belki de) Bugun dr'a gittim, sonunda aradigim dr'u buldum sanki... 7-8 folikul saydi, bu ay Femera verdi bugun basladim, pzt kontrol, bakalim buyur mu yavrular... Allah'a emanet olun

Cok cok sıcak suysa iyi gelmeyebilir ama hamilelik olup olmadgni bilmiyosun daha yeni yeni olusuyodur bebis varsa 🤗

Merhaba ablalar nasilsiniz 😊
Azze Azze Kdr1643 Kdr1643 Hirasarem Hirasarem S Storycan stoprak stoprak
Hamiş anneler nasil gidiyo gebelik 😍
Benim size bi sorum olacakti ya bana bi akil verin🤪
Pazartesi gecesi (3-4 temmuz) tirnak mi desem ne desem bilemedim ufak bi kanamam oldu 9-10 temmuz bat gunum sizce yerlesmemi yani olabilir mi gecen ayda boyle bisey sormustum ama ben yanlis alarm vermistim yani silidigim peceteteymis o lekeler gulunecek bi durum biliyorum ama yinede soylemek istedim 😁😆
Bu sefer kandi eminim pembemsiydi umidlenmek istemiyorum yoksa acaba adet mi olcam? Sizce nedir? Bide gectigimiz ay 3 4 gun gec olmustum.

X