Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam koyu olması gerekiyor bu testte bazı testler de bu kadar koyu olmuyor markadan markaya değişiyor.
Tam koyu olduğu zaman yumurtam çatlamış olduğunu söylüyor ve ona göre değerlendiriyorum hemen :)
Sen hiç kullanmadınmı
hayır canım hiç kullanmadım eğer bu ay olmazsa işte bende kullancam alcam hangi marka daha iyi adetliyken alayım ben sizden burda gördüm bu testi bilmiyordum öncesinde

hayır canım hiç kullanmadım eğer bu ay olmazsa işte bende kullancam alcam hangi marka daha iyi adetliyken alayım ben sizden burda gördüm bu testi bilmiyordum öncesinde

laboquick marka benim kullandığım. N11den alıyorum. 30 tane var içinde 2 tane normal gebelik testi bir tanede erken gebelik testi var. Ordan alabilirsin sende

eskisine göre baya az zaten günde 5 tane falan içiyorum ama o bile vicdanımı etkiliyor üzülüyorum. Bahane değil ama işim cok stresli olduğu için tamamen bırakamıyorum:KK43:
Haklısın canım ben içmediğim için kafada bitiyor bırak nolcak falan diyemicem bekara karısını boşamak kolay olur derler. Hamile kalınca bırakırsın direk zaten :KK15:

Ha tamam kuzum nasıl geçti senin operasyon bundan sonra son gaz çalışmalara devam inşalah :KK76:
İyiydi heralde kuzum yani ben iyiyim, doktorla ayrıntılı konuşamadık pek yarın aramayı düşünüyorum, korunma konusunda bir şey demedi bana kalsa hemen başlıcam çalışmaya 😂
Ben kullandım canım bndede öyle oldu yaaa
Dokunamıyorum resmen kuzum, bana iki kutu verdi bunu kullanırken adet olmayacağım dimi, bırakınca olurum adetimi bir hafta erteleyecek o zaman :işsiz:

İyiydi heralde kuzum yani ben iyiyim, doktorla ayrıntılı konuşamadık pek yarın aramayı düşünüyorum, korunma konusunda bir şey demedi bana kalsa hemen başlıcam çalışmaya 😂

Dokunamıyorum resmen kuzum, bana iki kutu verdi bunu kullanırken adet olmayacağım dimi, bırakınca olurum adetimi bir hafta erteleyecek o zaman :işsiz:

Yok kuzu oluyordum ben ya. Bana bir kuru vermişti. Baya hassaslaşıyorsun ama ya:)

Kızlar yorumlar mısınız ya koyulaşır mı daha bu:)

Eklentiler

• IMG_20200805_163841.jpg
    IMG_20200805_163841.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 27
X