Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
stoprak canım sen bu ay jel kullanmıştın sanırım, hangi markaydı? Ve nasıl kullandın müsaitsen bilgi verirmisin.

Kuzular ben yarın sabah esimin köyüne gidiyorum şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun. Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok şükür oldu sevincini yaşatsın hepinize
günaydın canımmm bayramın mübarek olsunnnn seninde bebişin sana uğur getirsin huzur mutluluk getirsin birlikte nice bayramlar görün

Azze canımmmmmmmmm
Bu topiğe epeydir girmiyordum
Bir gireö kızlar nasıl diye imzanı gördüm
Şu an tüylerim diken diken
Çok ama çok sevindim
Allah nazardan saklasın sağlıkla sıhhatle ilerlesin sağlıkla sıhhatle kucağına al canım

stoprak canım sen bu ay jel kullanmıştın sanırım, hangi markaydı? Ve nasıl kullandın müsaitsen bilgi verirmisin.
Günaydın canım evet kullandım canım prefert markası fertilshop diye resmi satış sitesinden aldım ovu testi de kullanıyordum bir de aşağı yukarı yumurtlama zamanını biliyorum yumurtlamadan iki gün önce yumurtlama günü ve 2 sonra kullandım hepsi sıkılmiyor tüpün içinde kalanida normal zamanlarda yani yumurtlama dışında da ilişki sırasında kayganlastirici olarak kullandım canim

İnşallah cnmm, tüm isteyenlere nasip etsin, beklemek yorucu olmaya basladı artık..
AH AH SORMA 10 AYDIR BEKLİYORUM MİLLET 2. AYDA KALIYO ALLAHIM DİYORUM NEDEN BİZE NASİP ETMİYOSUN İSYANA GİRİYO DİYO EŞİMDE KIZIYO ÇOK KORKUYORUM ANNEMİN 7 SENE OLMAMIŞ BEBEĞİ 8. SENEDE BEN DOĞMUŞUM

Canım hıc bellı olmuyor benım annem de 3. Ayda hamıle kalmıs, benim 2 yılı gectı.. Tedavi olcaz artık yapacak bısey yok

Canım hıc bellı olmuyor benım annem de 3. Ayda hamıle kalmıs, benim 2 yılı gectı.. Tedavi olcaz artık yapacak bısey yok
allah yardımcımız olsun canım Allahım herkesin gönlünden geçeni nasip etsin hepimiz mutlu olalım zaman kısa sevgisiz mutluluksuz olmuyor Rabbim hayırlı günler ömüler nasip etsin

allah yardımcımız olsun canım Allahım herkesin gönlünden geçeni nasip etsin hepimiz mutlu olalım zaman kısa sevgisiz mutluluksuz olmuyor Rabbim hayırlı günler ömüler nasip etsin
Aminnn cnmsın inşallah biz de bu mutluluğu yaşayalım saglıcakla

Bende bu jel hakkında çok iyi şeyler okurum, dün karar verdim kullanmaya 2 gün sonra yumurtlama günüm, ama arife olduğu için sadece nöbetçi eczaneler açık ve onlarda yok, eşimi gönderdim alsın diye hatta eczacılar bu ne diye sormuşlar. Acaba eczanelerde satılan bişey değil m? Kesin kullanacak ama,2 güne bulamazsam bir ay sonra kesin bulup kullanacam. Artık bende bu jele bel bağladım, tüp bebek yapmadan önce bide bunu deneyelim. Allahım sağlık versin sana kolay doğumlar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…