Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken predictor kaset surelab ama erken test de de hemen çıkmadı yani ben 20 25 dk sonra bakabildim halı yıkama geldi mecbur o yüzden bu marka sonradan böyle çizgi yapıyormuş diye yazmış topikler de kullananlar
Canim bende birkere yapmistim erken iki gun sonra bile yoktu cizgi marka hatirlamiyorum ama surelab kaset test 250 beta deger altindakini cikarmiyormus onuda cok silik cikariyormus

Yarın inşalah çıkar kan sonucum da biter bu işkence inanır mısın başıma ağrılar girdi artık
inanirim canim zor bir durum rabbim umudun tukenmeden verir mucizeni ins birde fazla takildimi olmuyor biraz rahat birakmak gerekiyor oda bizde yok tabi unutmayi umut ederek baslamaya calisacam bu ay bakalim nasip

inanirim canim zor bir durum rabbim umudun tukenmeden verir mucizeni ins birde fazla takildimi olmuyor biraz rahat birakmak gerekiyor oda bizde yok tabi unutmayi umut ederek baslamaya calisacam bu ay bakalim nasip
Her ay kendime kızıp söz veriyorum umut etme diye her ay yine umut ediyorum kuzum ya elinde olmuyor insanın Bi de dört buçuk aylık oğlumu kaybedince iyice ister oldum

Geçen kurban hamileydim diye sanırım psikolojik olarak bu ay çok kötü hissediyorum kendimi sanırım ondan da fazla taktım
Kuzum kan testin cikana kadar sabir etmeye calis, sevdigin seyler ayarla kendine dizimi kitap mi yuruyusmu ne olursa arka arka yap. Buraya girmemeye calis, gercekten kendini zorla telefonu eline alinca baska uygulamaya gir ve birak. Bayraminda tadini cikamaya calis, birbirimize dua edelim onumuz arife bayram. Insallah rabbim yuzunu guldurur

Her ay kendime kızıp söz veriyorum umut etme diye her ay yine umut ediyorum kuzum ya elinde olmuyor insanın Bi de dört buçuk aylık oğlumu kaybedince iyice ister oldum
Rabbim sabir versin birdaha yasatmasin ayni aciyi ins umutsuz yasanmaz umut et ama kendini sartlama her ay beklemedigin anda gelir

Yarın inşalah çıkar kan sonucum da biter bu işkence inanır mısın başıma ağrılar girdi artık
Yaa kıyamam sana, sakin ol canım benim Allah hakkımızda hayırlısını versin en doğru en hayırlı zamanda İnşallah güzel haberler alırsın

Öyle belirgin Bi çizgi vardı ki kuzum predictor da.. İçim öyle Bi kıpır kıpır oldu ki şuan testi tekrarlayıp bembeyaz görünce başıma ağrı girdi şuan öyle başım ağrıyor ki
Ama o erken gebelik testiydi beta düşükse ondan silik çıkmış olabilir. Bu normal test ilk idrar da değil sanırım düşük betayı göstermez zaten. Sen yine de tan umudunu kaybetme canm iki duruma da hazırlıklı ol.

Canım oldum bugün, çok şükür iyi geçti kendim de iyiyim birkaç gün dinlenicem bakalım doktor çok güzel oldu dedi, heralde güzel tıraşladı
Aaa sevindim iyi geçmesine ve iyi olmana. İnşallah hemen gelir bebişinde.

Kızlar kan sonucum çıktı hamile değilim bayram sonuna doktor a randevu aldım muayane olmaya yumurtalıklarım kötü durumda galiba ki ilaç ile bile regl olmadım.. Ben kendimi baya hamile sanmıştım Bi süre girmeyim buraya diyorum evet seviniyorum sizin için ama her gebe haberinde ben sevinip sonra ağlamaya başlıyorum herkese iyi bayramlar.. Allah a emanet olun

Predictor kuzum 20 25 dk sonra bakabildim tam yaptım kapı çaldı geldim çizgi vardı. Fotoraf da net görünmüyor ama canlı baya belirgin
İnternetten ni aldın aynısını bende yaşadım hem bu marka hem surelab yanlış sonuç seviyor kötü diyorlar ama valla labaquick daha iyi varsa var yoksa yok, üzülme olur mu sen umut etmeyi bıraktğın an rabbim sana hediye edecektir, ne diyor ayette rabbin sana küsmedi darılmadı da hep seninle beraber,

Canım oldum bugün, çok şükür iyi geçti kendim de iyiyim birkaç gün dinlenicem bakalım doktor çok güzel oldu dedi, heralde güzel tıraşladı
Gecmis olsun kuzum biran evvel iyiles sağlıkla bebisin gelsin insallah ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…