Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O çift çizgiyi görmek öyle mutlu etmişti ki beni koşup eşime de gösterdim o da beklediği için çıkmıştır dedi o bile umudu kesti galiba haklı da çıktı
En dogrusu kan testi canım. Ben artik test yaomaya korkuyorum husraan hep cunku. Millet yapiyor adetten 4 gun once hoop silik 2. cizgi masallah valla bizede temiz tek cizgiler eger nasip olursa adetin 3 4 gun gecsin test yapma direk kan ver

En dogrusu kan testi canım. Ben artik test yaomaya korkuyorum husraan hep cunku. Millet yapiyor adetten 4 gun once hoop silik 2. cizgi masallah valla bizede temiz tek cizgiler eger nasip olursa adetin 3 4 gun gecsin test yapma direk kan ver
Pko dan ilaç etki etmedi kuzum gebe olmadığıma iyice emin oldum bayram sonu doktor a giderim Bi daha adet söktürücü verir

Şuan modum öyle düştü ki kızlar.. Bayram falan amaaan hiç canım istemiyor
Tarcin bal corek otu kürunu duydun mu canim bak o yumurtanin gelismesini ve catlamasini sagliyormus birde sogan kuru var ibrahim saracoglunun. Dene bi istersen aklima bunlar geldi

Tarcin bal corek otu kürunu duydun mu canim bak o yumurtanin gelismesini ve catlamasini sagliyormus birde sogan kuru var ibrahim saracoglunun. Dene bi istersen aklima bunlar geldi
Soğan kürünü yaptım işe yaramadı gebe kalamadım. O prolaktin yükseltiyo ve üst üste yapılmıyor altı ay ara vermek lazım. İnsülin direnci olduğu için hiç denemedim o dediğini ama olmadı onu da denerim.. Ama hiç olacak gibi gelmiyor artık ya amaaaaan

Öyle belirgin Bi çizgi vardı ki kuzum predictor da.. İçim öyle Bi kıpır kıpır oldu ki şuan testi tekrarlayıp bembeyaz görünce başıma ağrı girdi şuan öyle başım ağrıyor ki
Kacıncı dk da cıktı cnm, benım de oncekı ay kuruma cızgısı olmustu, oncomed de.. Labaquıck ve bebetime da cıkarıyor..

Kacıncı dk da cıktı cnm, benım de oncekı ay kuruma cızgısı olmustu, oncomed de.. Labaquıck ve bebetime da cıkarıyor..
Predictor kuzum 20 25 dk sonra bakabildim tam yaptım kapı çaldı geldim çizgi vardı. Fotoraf da net görünmüyor ama canlı baya belirgin

Eklentiler

• DSC_0340.JPG
    139,1 KB · Görüntüleme: 71
  • DSC_0342.JPG
    50,8 KB · Görüntüleme: 67
Hanımlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen ben kürtaj oldum sonra 2 ay adet günlerim günü gününe oldu. Korumayı bıraktığım ay yani temmuz başından beri korunmuyorum 14 temmuzda adet olmam gerekiyordu hala olmadım doktora gittim alttan muayne ile baktı kese gibi bişey gördü ama tam olmayada bilir dedi kan aldı beta 0.100 çıktı 10günlük gecikmemde yaptırmıştım doktor tarlusal verdi dün bitti şimdi sol kasığımda ağrı var ama hala adet olmadım hamilelik çıkarım acaba bilgi verirmisiniz

Erken gebelikte ciktiysa kasetde cikmaz canim adi ustunde erken birde kaset testin marka nedir
Erken predictor kaset surelab ama erken test de de hemen çıkmadı yani ben 20 25 dk sonra bakabildim halı yıkama geldi mecbur o yüzden bu marka sonradan böyle çizgi yapıyormuş diye yazmış topikler de kullananlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…