Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 7 haftalıktı inşallah sağlıklı gebeliktir bilerek korunmadım. 1 inde düşük yaptım işyerinde 2 sinde gittim doktor dedi yumurtan var hamile bile kalabilirsin o yumurta bu yumurta olabilir☺
Bide 205 cıkarmı neredeyse 1 bucuk ay gecti büyük bi gebelik değildiki bakalım cuma öğrenicez

Kızlar merhaba, bugün adetimin 21.günü. doktorum 23.gün progestron baktırmamı söylemişti ama mağlum bayram tatili diye 2gün önceden baktırdım. Ve sonuç 0.53 çıktı. Çatlamamış oluyo bu durumda. Acaba geç mi yumurtlycm? Adet döndüm 33-34-35günde bi oluyor. Erken mi baktırdım sizce yükselir mi bu değer? Birde 3gündür beyaz akıntım var ben hiç anlamadım ya yardımcı olur musunuz lütfen

Bata kaç gün kaldı canım?
21 haziranda en son regl oldum ama pko olduğu için hiç takip etmiyordum şans eseri bi kaç gün önce lh testinde pozitifi yakaladım dün gebelik de yaptım pozitif görünüyor ocakta aşılama kimyasalla sonuçlanmıştı o yüzden umutlanmak istemiyorum

Eklentiler

• 4FFD5E8C-461B-40C2-B948-7AAA1493C95A.jpeg
    33,9 KB · Görüntüleme: 46
Benimde 7 haftalıktı inşallah sağlıklı gebeliktir bilerek korunmadım. 1 inde düşük yaptım işyerinde 2 sinde gittim doktor dedi yumurtan var hamile bile kalabilirsin o yumurta bu yumurta olabilir☺
Rabbim inşallah gönlüne göre versin n

Kızlar genel Bi soru. Predictor erken gebelik testi kuruma çizgisi yapıyor mu. Kan sonucum bayram sonuna kalacak diye alıp yaptım ama tam o esnada halı yıkama geldi onlar gidene kadar 30 dk falan geçti sonra baktım silik Bi çizgi vardı

Eklentiler

• _20200729_182351.JPG
    41,4 KB · Görüntüleme: 55
kuruma cizgisi yapar mı bilmiyorum ama insallah bebistendir bu❤

kuruma cizgisi yapar mı bilmiyorum ama insallah bebistendir bu❤
Allah ım inşalah ya kuzum biraz kuruma çizgisi gibiydi Bi de baktım topik açılmış Bi kaç kere bu böyle yapıyor demiş çoğu kişi ben bugün çok ağladım ya geçen kurban da bebeğim ile gitmiştim bu kurban da da Bi mucize olsa dedim ama

Test hakkında hic bilgim yok canımm. Rabbim tez vakitte versin. Neler hissettigini cok iyi anlıyorum. Cok zor bi imtihan sabret

evet gözükyo canım ben gördüm
Allah ım inşalah ya ❤ gerçi çoğu kişi bu marka yapıyor demiş ama henüz regl olmadım belki pko dan değil bebişden dir bana da dua eder misin kuzum aslında tam da umudumu kaybetmiştim keşke test yapmasaydım çizgi kafamı karıştırdı

İnşallah bebiştendir canım inşallah duamdasın her zaman.. ❤

canım var gibi ya keşke ucuz kaset test de yapsaydın varsa yapsana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…