Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
21 haziranda en son regl oldum ama pko olduğu için hiç takip etmiyordum şans eseri bi kaç gün önce lh testinde pozitifi yakaladım dün gebelik de yaptım pozitif görünüyor ocakta aşılama kimyasalla sonuçlanmıştı o yüzden umutlanmak istemiyorum 🙄
Umutlanmak mı istemiyorsun 🤔 eee ama testin bildiğin POZİ POZİ POZİTİF 😅 HAYIRLI OLSUN CANIM 🧿🌹

kızlar ovü sizce pik mi ?
F3F35BE6-4B76-403D-92B8-19D77EE08281.jpeg

Kızlar genel Bi soru. Predictor erken gebelik testi kuruma çizgisi yapıyor mu. Kan sonucum bayram sonuna kalacak diye alıp yaptım ama tam o esnada halı yıkama geldi onlar gidene kadar 30 dk falan geçti sonra baktım silik Bi çizgi vardı
Ayy insallah kuzum hamilelik vardır 😍🤲🏻 cizgiyi gordüm vallahi ❤

Yani C de silik tonda oldugu icin pike yakın diyebiliriz bugunu degerlendirin siz azzeninde testi boyleydi markasi ne bunun
laboquick ya herşeyi bas belası 😁 gebeliği silik çizgi veriyo ovüsü böyle çıkıyo yarın da yapamıycam test artık bakalım seyahate olacağız bu ay biraz zor benim iş 😞

Azze Azze inanamıyorum gebe misin yorumlarinda 5. Haftalik yaziyo cok cok mutlu oldum 😍😍 hayirli olsun rabbim saglikla kucagina versin insallah:KK36::KK36:

Kuzum niyeyse tonu koyu değil ama c nin de koyu değil belki bu marka nın cinsi böyledir bence pik sayılır değerlendir
evet bu testte böyle bi sorun oldu gebenin günlüğünden almştım onlar koyu veriyodu bu vermiyor c si de açık renk, yarın da yapmaya çalışcam kaçak göçek bi
yerlerde 😁

X