Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama sonrasi yukselir canim agizdan sabah yataktan kalkmadan olc daha iyi anlayacaksin vucudunu tanirsin benim tablomu atayim bakEki Görüntüle 2669179
Tesekkur ederim canim. Insallah hamileyimdir 9 aydir deniyoruz. Regle 5 gun kala 37.2 çıktı az once siddetli bel ağrısı oldu olduğum yere uzandim. Birde bu ay rahim filmi cektirdim umutluyum canım bakalim hayirlisi artik

Tesekkur ederim canim. Insallah hamileyimdir 9 aydir deniyoruz. Regle 5 gun kala 37.2 çıktı az once siddetli bel ağrısı oldu olduğum yere uzandim. Birde bu ay rahim filmi cektirdim umutluyum canım bakalim hayirlisi artik
hayırlısı canım bizde 9 aydır deniyoruz bakalım adetime 8 gün var merak içindeyim

ins canim hamileliktendir rabbim cok bekletmeden versin bebesi

Evet canim yaptim 23 ve 24 pic oldu sen yaptinmi canim. Benil reglim hep erken gelir ama bakalim
benm 21 pik canim 22de siliklesmsti bat gunumde 7si ama yumurtlama degistirirse 5i oluyor heralde yumurtlamadan 14 gun sonra bat gunu dyorlar ama blmiyorm

belirtilern varmi cnaim.kasik agrisi felanya
kasıklarımda hafif bi ağrı var geçen haftadan beri ağrıyor birde hafta sonu misaifr gelecekti çok mutfakta ayakta durdum belimin ortası çok ağrıyordu onun dışında hep uykuluyum modum düşük ama ondan mı bilmiyorum işte birde vajinamda kuruluk var şuan

kasıklarımda hafif bi ağrı var geçen haftadan beri ağrıyor birde hafta sonu misaifr gelecekti çok mutfakta ayakta durdum belimin ortası çok ağrıyordu onun dışında hep uykuluyum modum düşük ama ondan mı bilmiyorum işte birde vajinamda kuruluk var şuan
valla bende anlamadm akintimi olur kurulukmu olt herkezde bi farkli oluyor

yarin kan verecegim.bende catlama gunumden itibaren 9.gunum olcak yarn

Canım 27 günde sıfırlanır gibi geliyo bana sen korundun mu peki
Yok canım korunmadım son iki 3 gündür yine uyku hali vardı ondan idrar testi yaptım silik çizgi cıktı bugünde 205 cıktı. Cuma belli olacak artık artıyosa umut var demek. Benim kanamam 26 haziranda başladı 24 haziranda gittiğimde kese 2 katı kadar küçülmüştü. Buda demek oluyoki betam düşmeye o zamanlarda başlamıştı. Bende sıfırlanmıştır diye düşünüyorum ama burdaki arkadaşlar sıfırlanmamıştır diyince kafam karıstı cumayı bekliyorum sabırsızlıkla

Yok canım korunmadım son iki 3 gündür yine uyku hali vardı ondan idrar testi yaptım silik çizgi cıktı bugünde 205 cıktı. Cuma belli olacak artık artıyosa umut var demek. Benim kanamam 26 haziranda başladı 24 haziranda gittiğimde kese 2 katı kadar küçülmüştü. Buda demek oluyoki betam düşmeye o zamanlarda başlamıştı. Bende sıfırlanmıştır diye düşünüyorum ama burdaki arkadaşlar sıfırlanmamıştır diyince kafam karıstı cumayı bekliyorum sabırsızlıkla
Ben 7 haftalıkkrn kaybettim 2 hafta sonra beta verdiğimde 300 falandı. Yani bence sıfırlanmıştır 3 haftada. İnşallah sağlıklı hayırlı bir gebeliktir ❤️

Ben 7 haftalıkkrn kaybettim 2 hafta sonra beta verdiğimde 300 falandı. Yani bence sıfırlanmıştır 3 haftada. İnşallah sağlıklı hayırlı bir gebeliktir ❤
Benimde 7 haftalıktı inşallah sağlıklı gebeliktir bilerek korunmadım. 1 inde düşük yaptım işyerinde 2 sinde gittim doktor dedi yumurtan var hamile bile kalabilirsin😊 o yumurta bu yumurta olabilir☺️

X