Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben hiç denemedim bilmiyordum buradan öğrendim sizlerden onu bu ayda olmazsam eğer hamiş bakalım o zaman alırım adetim başlayınca

İkinci hayalet cizgiyi bi ben mi goruyorum lutfen biri yardimci olsun

Eklentiler

• C1BA8A13-FCAE-41F1-828E-CA98CE3354FA.jpeg
    131,4 KB · Görüntüleme: 74
testin içini aç bak daha iyi anlaşılır gözükmüyor böyle

canım yeniden cekebilir misin bişe var gibi ama belli olmuyor
Isık tutunca goruyorum hayalet cizgi ama fotoda belli olmuyor. Catlatma ignesi yaptrdim ben 14. gunu bugun bilmiyorum olsa daha net cikardi galiba

Eklentiler

• 163A49A0-AB82-43CE-8B83-895D5C433995.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 67
Isık tutunca goruyorum hayalet cizgi ama fotoda belli olmuyor. Catlatma ignesi yaptrdim ben 14. gunu bugun bilmiyorum olsa daha net cikardi galiba
Bir kaç gün sonra kan testi verin hayırlısı olsun inş.istediğiniz sonuç çıkar

Umarim. Sizde goruyor musinuz peki eger yoksa bosuna kana gitmeyeyim
Çok net değil kan testi kesin sonuç varsa var yoksa umut etmeyin boşa diye başka testin varsa 2 gün sonra tekrarla bide ona bakalım cnm allah gönlüne göre versin

Bende mi alsam acaba faydasını gördün mü
Evet sayesinde hamileyim başka hiç bir şey kullanmadım tek yaptığım onu yemek ve düzenli özel hayat, allahında izniyle oldu canım, pko görünümü vardı bende hemde troit ilacı içiyordum sadece 1 adet dönemi boyunca yumurtlamayı görene kadar içtim yani sadece 20 gün , ben macuna bağlıyorum inanarak yedim bide nasip oldu 1 yıldır olmuyordu,2 yıldır da zaten korunmadım hiç ama olmadı yine de,

Anladım kuzum sağlıkla kucağına alırsın inşallah bende alayım ozaman bana da şifa olur inşallah

Anladım kuzum sağlıkla kucağına alırsın inşallah bende alayım ozaman bana da şifa olur inşallah
Çok sağol rabbim sana da isteyen herkese de nasip etsin,buraya yazmıştım hatta şüphelerim bar diye hatta arkadaşlar sağolsun bana dediler rüya görmek hamilelik belirtisi diye azze de aynı zamanda aynı şeyleri yaşadı, ikimizde hamileyiz şimdi ben yazdım ona buraya size ama görmediniz, sevinçli haberimi paylaşayım dedim ama kaynadı msjım arada

@venushatun28 canım macunu nasıl kullanıyoruz nezaman yiyoruz ara veriyor muyuz?
Canım onu alınca yanında kağıt yolluyor şeyda abla nasıl olduğunu da anlatıypr ama şöyle hamilelik için sabah akşam yemekten 10 dakika önce alacaksın ve bol su içeceksin ortalama 2-2.5 lt ve yürüyüş yapacaksın onu vücüdundan terle idrarla atacaksın, sonrası allah kerim, ben kaşık şeklinde almıştım kutuda olanı da var ama kaşık çok pratik , 100 tl verdim

Aynen bazen üst üstte gelince araya kaynıyor
Amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…