Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
suan yumurtlama dönemin mi?
Soyle bisey var canim takvime bakarsam 26 temmuzda yumurtalama gunum ama ben 23 temmuzda doktora gitmistim ve bana akintim cok demisti bi ilac verdi onu ictim akintim tamamen kesildi yani yumurtalayip yumurtalamadigimi bilmiyorum akintim yok hic yumurtlamis olabilir miyim acaba 😐🤨

Soyle bisey var canim takvime bakarsam 26 temmuzda yumurtalama gunum ama ben 23 temmuzda doktora gitmistim ve bana akintim cok demisti bi ilac verdi onu ictim akintim tamamen kesildi yani yumurtalayip yumurtalamadigimi bilmiyorum akintim yok hic yumurtlamis olabilir miyim acaba 😐🤨
Sen bu ayı degerlendir yinede. Belki testler gecikebilir bu ay icin ama yinede siparisni ver

Cünkü diğer hamileliğimde ertesi gün b12 demir kan felan onlara da baktırdım idrar tahlili yaptırdım öyle bişe olsa söylerlerdi diye düşünüyorum. Tahlilleri atmadıysam bakcam şimdi :KK70:
Bi bak bakalım..merak ettım ben de

kızlar bu ovülasyon testini nası yapıyosunuz bendemi alsam yada şuan ne olduğum belli değil ona göremi alsam napsam birde marka önerisi olanlar yazabilir mi?

kızlar bu ovülasyon testini nası yapıyosunuz bendemi alsam yada şuan ne olduğum belli değil ona göremi alsam napsam birde marka önerisi olanlar yazabilir mi?
Laboquick canım adet bitiminden başla hergun aynı saatte yap en koyu çıktığı ve ertesi gün ilişki yasa

şimdi adetime daha 9 gün var ne olduğunu bilmiyorum henüz adetliykenmi alsam adet olursam şayet ki inşallah olmam:KK49:
İnşallah olmazsın ama olursan adetin kaç gün sürüyor. İlk gün sipariş edersen belki bitene kadar ulaşır eline.

Takvimler genelde standart hesaplıyorlar canım benim hicbir yumurtlama dönemim takvimin dediğiyle tutmamıştı. Bıraktım kullanmayı kafa karışıklığı yaratıyor en kolay yöntem ovulasyon testi

Takvimler genelde standart hesaplıyorlar canım benim hicbir yumurtlama dönemim takvimin dediğiyle tutmamıştı. Bıraktım kullanmayı kafa karışıklığı yaratıyor en kolay yöntem ovulasyon testi
BEN HİÇ OVÜ TESTİ YAPMADIM ADET TAKVİMİNEDE UYMADIM BU AY HEP GÜN AŞIRI BİRLİKTE OLDUK ÇOK DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE

Tesekkur ederim bu ay aliyim olmazsa onunuzdeki ay kullanmaya baslarim tabi bide becerebilirsem 😁

şimdi adetime daha 9 gün var ne olduğunu bilmiyorum henüz adetliykenmi alsam adet olursam şayet ki inşallah olmam:KK49:
Adet olursan hemen siparis verirsin bitisine kadar anca gelir sende biter bitmez baslarsin...insallah gerek kalmazda😍

BEN HİÇ OVÜ TESTİ YAPMADIM ADET TAKVİMİNEDE UYMADIM BU AY HEP GÜN AŞIRI BİRLİKTE OLDUK ÇOK DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE
Reglin duzenliyse 28 gunde geliyorsa 10 gunu basla canim yapmaya pkoy san regli biter bitmez basla en onemlisi catlamayi hic kacirma catlama baslayinca 12 saat vaktin oluyormus ben bu ayda diyer ayda kacirdim malesef agustosta nasipse kacirmamaya ozen gosterecegim

X