Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sence yüksek mi? Ben öbür hamileliğimde bi gün gecince 339 cıkmıstı. Ya dıs gebelik yada baska kötü bişe olmasında ben ikiz tekiz razıyım saglıklı olsun yeterki :KK70:
Hayırlı olsun sağlıkla doğsun inş.Merak etme 1 düşüm vardı ilk gebeliğim 9. Haftada kalbi durmuştu dr kan cıvıltıcı iğne vermemişti 2 .gebeliğim de 4. Gün 2957 idi kese yoktu daha iğne başladı yeni dr.m 6. Haftada 2 kese vardı 7. Haftamda 2 kalp atışı muhteşemdi amma 10. Haftamda birinin kalbi yine durmuştu
Seninde düşüğün varmış mesajlarda denk geldi hemen dr a git ve iğne başlat

Kuzum ovulasyon testiyle takip ettigim icin eminim bu catlamaya göre gecikmenin 3.günü sonucu. Diger hamileligimde 2.günü 339 cıkmıstı ama o zaman ovu takibi yapmamıstım
O zaman ihtimal var gıbı ❤️
Kese ne zaman görünecek cnm, 6.hafta mı oluyo..

kızlar selam,
genç kızlığımdan beri pko hastasıyım, ocak ayındaki aşılamam kimyasalla sonuçlandı,
adetim düzensiz olduğu için yumurtlama takibi yapmak zor ovuslasyon testi yapıyorum bir kaç gündür t çizgisiz c den koyu çıkıyor, kasıklarımda da ağrı var gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı.. pko olduğu için adete yakın yükselebiliyor diyorlar olabilir mi :KK43:
her iki testi de bugün yaptım..
Kuzum gebesin hemen git keseyi gör o kadar koyu ki kese bile görünür bence

kızlar selam,
genç kızlığımdan beri pko hastasıyım, ocak ayındaki aşılamam kimyasalla sonuçlandı,
adetim düzensiz olduğu için yumurtlama takibi yapmak zor ovuslasyon testi yapıyorum bir kaç gündür t çizgisiz c den koyu çıkıyor, kasıklarımda da ağrı var gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı.. pko olduğu için adete yakın yükselebiliyor diyorlar olabilir mi :KK43:
her iki testi de bugün yaptım..

Canım bildiğin gebesin ben de pcos var cok daha az belirgin cizgiyle öğrendim hamileliği 🥰🥰 Bir doktora gitmende fayda var simdiden hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah

Hayırlı olsun sağlıkla doğsun inş.Merak etme 1 düşüm vardı ilk gebeliğim 9. Haftada kalbi durmuştu dr kan cıvıltıcı iğne vermemişti 2 .gebeliğim de 4. Gün 2957 idi kese yoktu daha iğne başladı yeni dr.m 6. Haftada 2 kese vardı 7. Haftamda 2 kalp atışı muhteşemdi amma 10. Haftamda birinin kalbi yine durmuştu
Seninde düşüğün varmış mesajlarda denk geldi hemen dr a git ve iğne başlat
kuzum ben kalp atısını duymadan düşük oldu. Saglıksız gebelik dedi doktorlar da o yüzden bişe başlıcaklarını sanmıyprum acıkcası

Canım 5.hafta da görmüştüm diğerinde. Ama bu sefer braz beklemek istiyorum acıkcası bi sıkıntı cıkmazsa
Bence git cnm, ne olur ne olmaz.. Progesteron falan da baktır hem, düşük de var cunku.. Temkinli olmak da fayda var

kuzum ben kalp atısını duymadan düşük oldu. Saglıksız gebelik dedi doktorlar da o yüzden bişe başlıcaklarını sanmıyprum acıkcası
İnş.bu sağlıklı doğar öpüyorum ve dua ediyorum allaha emanet

Bence git cnm, ne olur ne olmaz.. Progesteron falan da baktır hem, düşük de var cunku.. Temkinli olmak da fayda var
Bilmiyorum canım diğerin de gittimde noldu diyorum 5.haftam da. Doktorun bise baslıcagını hic sanmıyorum. Cunku normal ilk gebeliklerde demisti. Rabbime emanet. İnsallah saglıklı sekilde kucağımıza almayı nasip etmistir ❤

X