Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sence yüksek mi? Ben öbür hamileliğimde bi gün gecince 339 cıkmıstı. Ya dıs gebelik yada baska kötü bişe olmasında ben ikiz tekiz razıyım saglıklı olsun yeterki :KK70:
Dış gebelik yüksek çıkmaz kuzum açıkcası biraz yüksek ama ikiz de olabilir normal de benim arkadaşımın da yüksek di kesin ikiz diyordu herkes oğlu oldu yani olabiliyor böyle yüksek olup da ikiz olmayan

Cok iyi canim yo cokda yuksekdegil kuzum ozel yokmu yakininda git keseni gor icin rahat etsin bayram girmeden sanrada kalp atisina gidersin ins
bayramdan sonra gitmeyi düsünüyom kuzum. Eger kanama lekelenme bise olmazsa. Şimdi gitmeyi düsünmüyorum

bayramdan sonra gitmeyi düsünüyom kuzum. Eger kanama lekelenme bise olmazsa. Şimdi gitmeyi düsünmüyorum
Daha mantikli icine kotu sey getirmeden gecir bayrami ben kizimdada 2500 cikmisdi degerim bir kacgun gecmeye

Yok yok içini ferah tut ne güzel bak düşükten beş ay sonra gebe kaldın. Bayram da ağır iş yapma doğranırken falan canın çekerse Bi gıdım bile çiğ et yeme
aslında kimsenin haberi yok sadece anneme söyledim. Eşim de bizimkilere de söyleyelim diyo ona göre iş yaparsın diye . Bende aslında hemen söylemek istemiyorum ama bilemiyorum napsak

X