Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sence yüksek mi? Ben öbür hamileliğimde bi gün gecince 339 cıkmıstı. Ya dıs gebelik yada baska kötü bişe olmasında ben ikiz tekiz razıyım saglıklı olsun yeterki :KK70:
Son adet tarihini söyle bakalım kuzum ben hedaplayaıp bakayım hemen

Bilmiyorum canım diğerin de gittimde noldu diyorum 5.haftam da. Doktorun bise baslıcagını hic sanmıyorum. Cunku normal ilk gebeliklerde demisti. Rabbime emanet. İnsallah saglıklı sekilde kucağımıza almayı nasip etmistir ❤
Canım riske atma bak, zararın olmaz, progesteron dusukse iğne ilacc baslatabılır, belki de ilk düşüğün sebebi oydu.. Muhakkak bi tahlil ver..

<1.20 yazıyodu kuzum 14. Gün 48 çıktı
Bende de soylemistim sana 0.91 cikti ben bu ay gunlerimi pek bilmiyorum ama kan tahlili yaptigimda 10-12 gunleri olabilir. Bi de bir sey soracagim size ben dun alttan muayene oldum ama ondan sonra yumurtaliklarim agrimaya basladi. Yani adet tarihinin 32.gunundeyim yeni mi yumurtluyorum yoksa muayeneden mi bilemedim yeni yumurtluyorsam her sey allak bullak oldu demek oluyor kafam cok karisti. Bi de şu zamana kadar akintidan biraz anlardim yumurtladigimi bu ay akintim stabildi. Kırmızıları bekliyorum işte gelen yok Azze Azze Hirasarem Hirasarem Sohrab Sohrab

Kızlar bende gebelik falan yok ya ovulasyon testi yaptım şimdi tarlusal ın dokuzuncu günü çatlama nın 11. Günü yani koyu çıkmadı tamamdır kafam rahatladı regl yi bekliyorum. Ve bugün kasıklarımda da ara ara ağrı var eli kulağında kırmızıların

Eklentiler

• _20200728_131248.JPG
    _20200728_131248.JPG
    101,4 KB · Görüntüleme: 26
Bakılır herhalde, progesteron da ogrenmek ıstıyorum de, tutunmayı sağlıuor, düşük cıkarsa takviye yapılıyor, onun ıcın dedım cnm ben🙏🏻
Cünkü diğer hamileliğimde ertesi gün b12 demir kan felan onlara da baktırdım idrar tahlili yaptırdım öyle bişe olsa söylerlerdi diye düşünüyorum. Tahlilleri atmadıysam bakcam şimdi :KK70:

Bende de soylemistim sana 0.91 cikti ben bu ay gunlerimi pek bilmiyorum ama kan tahlili yaptigimda 10-12 gunleri olabilir. Bi de bir sey soracagim size ben dun alttan muayene oldum ama ondan sonra yumurtaliklarim agrimaya basladi. Yani adet tarihinin 32.gunundeyim yeni mi yumurtluyorum yoksa muayeneden mi bilemedim yeni yumurtluyorsam her sey allak bullak oldu demek oluyor kafam cok karisti. Bi de şu zamana kadar akintidan biraz anlardim yumurtladigimi bu ay akintim stabildi. Kırmızıları bekliyorum işte gelen yok Azze Azze Hirasarem Hirasarem Sohrab Sohrab
Sana tek tavsiyem ovulasyon testi al canım

Kızlar bende gebelik falan yok ya ovulasyon testi yaptım şimdi tarlusal ın dokuzuncu günü çatlama nın 11. Günü yani koyu çıkmadı tamamdır kafam rahatladı regl yi bekliyorum. Ve bugün kasıklarımda da ara ara ağrı var eli kulağında kırmızıların
Canım ovulasyon testine cok bel bağlama..sen sabırlı ol azcık daha bekle, insallah sonucu hayırlı olur .kendini cok strese soktun belkide ondan gelmiyor adetin...

X