Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sence yüksek mi? Ben öbür hamileliğimde bi gün gecince 339 cıkmıstı. Ya dıs gebelik yada baska kötü bişe olmasında ben ikiz tekiz razıyım saglıklı olsun yeterki
Evet biraz yuksek gıbı geldı, bat gununden tam eminsen yanı yumurtladıgın gunden.. Bi arkadsım da 54 cıkmıstı bat gunu... Ama herkesın farklı oluyormus cnm, inşallahh cogul dursaglıcakla olsun da inşallah

kizlar bugun bat gunum bazi belirtiler var test boyle cikti sizce var mi acikken cizgi var kapaliyken yok ksyma olmus olabilir mi

Eklentiler

• 20200728_121453.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 46
  • 20200728_121525.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 74
Kuzum ovulasyon testiyle takip ettigim icin eminim bu catlamaya göre gecikmenin 3.günü sonucu. Diger hamileligimde 2.günü 339 cıkmıstı ama o zaman ovu takibi yapmamıstım

Hanımlar bisi sorabilir miyim

kizlar bugun bat gunum bazi belirtiler var test boyle cikti sizce var mi acikken cizgi var kapaliyken yok ksyma olmus olabilir mi
kuzum yumurtlamayı takip ettin ni? Aslında bat günü daha belirgin olması lazım ondan soruyorum. Gec döllenme olmus olabilir mi

kızlar selam,
genç kızlığımdan beri pko hastasıyım, ocak ayındaki aşılamam kimyasalla sonuçlandı,
adetim düzensiz olduğu için yumurtlama takibi yapmak zor ovuslasyon testi yapıyorum bir kaç gündür t çizgisiz c den koyu çıkıyor, kasıklarımda da ağrı var gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı.. pko olduğu için adete yakın yükselebiliyor diyorlar olabilir mi
her iki testi de bugün yaptım..

Eklentiler

• lhhcg.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 64
kuzum bunlar gebelik testi mi

kuzum yumurtlamayı takip ettin ni? Aslında bat günü daha belirgin olması lazım ondan soruyorum. Gec döllenme olmus olabilir mi
canim hep oldu iliskimiz 14. tmmz da yumurtlamaydi 15.de girdik 17.de girdik bazi belirtiler var bugun bat gunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…