Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sonuna kadar katiliyorum insallah anlatabilir esime de rahat rahat aliyim gizli biseyler yapmaktan nefret ediyorum soyliyemesemde almam en fazla napim
eşlerin hic acelesi yok ki . Benim esimde her regl oldugumda kafana takma zamana bırak bi kez oldu yine olur diyodu ama hamile oldugumu ögrenince o yüzündeki gözlerinde ki mutluluk herseye degerdi ❤

tüp konusunu henüz doktorumuzla görüşemedik ama ameliyat olmayı düşünmüyorum bu süreçte hastane ve doktorlara olan güvenim çok azaldı ameliyat olsamda annemlerin yayına gidip olurum ama ameliyat iyileşme süreci vs derken daha da fazla vakit katbedicem çok beklemek istemiyorum bize danışmanlık yapan hocam nedense amh düşüklüğüne bir türlü takılmıyor ilginç yani. birde bu coronavirüs 2. dalga falan diyorlar ikinci dalgadan dolayı da ertelensin istemiyorum offff kafayı yicem gerçekten keşke daha erken evlenseydim

Kızlar merhaba 25 temmuz regl olmam lazımdı olmadım 3 gün geciktim 22 temmuz test yaptım böyle çıktı sizce durum nedir yardımcı olurmusunz 7 yıllık evliyim hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

Eklentiler

• D68BA095-618F-46FD-BBFD-F2A7FA2724E1.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 52
  • FB8BC293-E960-4D90-8CCF-02E89B2FF33E.jpeg
    59,8 KB · Görüntüleme: 52
Öyle düşünüp kendını yıpratma, herseyın bi vakti zamanı var, hıc planladığımız gıbı olmuyor, rabbim biliyor dogru zamanı.. Ben de 30 dan once Bı tane dogururum diyodum 2 yıl korunduk hıc ıstemedım, adet gecıkıncı odum kopuyordu, ama sımdı 31 yasına gırdım daha gebeliğe dair hicbisey yasamadım... Tüp bebek de cok takılmıyorlar, %0 hızla bıle bebek sahıbı olan cok oluyor, sana da saglıklı bi yumurta yeter.. Rabbim ol dedıdıgjnde tabıkı..

Bebiş bye bye ediyo tebrikler, kan testi yaptırın hemen

tesler vs hepsini bir bir buçuk hafta içerisinde yaşadık sanırım o yüzden biraz ağır geldi bana ilk testlerde eşimin değeri çok kötü iken ikincide iyi çıktı bir hafta yemedik içmedik üzüntüden . bebek yapmanın bu kadar zor olacağını tahmin etmezdim :) hemen oluverecek gibi geliyordu. Haklısınz herşeyin bir doğru zamanı var bizim içinde şimdiymiş demekki

sanki gördüm gibi ikinci çizgiyi

Ben de hemen oluverecek sanmıstım nasip artık.. İnşallah tez zamanda biz de mutlu oluruz

Kuzum minnakkurabiyelerr instagram sitesine gir orda 70 lira falan. Faha uygunu kaliteli olmaz hem orası takibini dr yapıyo

Merhaba hanımlar. Benimde Eylülde senem bitecek. Evlendiğimizden beri çocuk istiyoruz, 22 yaşındayım.. Eşimin sperm hareketsizliği var hemde %99
Normal yolla hamilelik istiyorum. Olur mu bilmem ama Rabbim büyük.
Eşime keçi boynuzu kaynatıp suyunu içiriyorum, incir kürü de yaptım onuda veriyorum. İnşallah düzelir... Hepimiz anne olabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…