Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya şuna gıcık oluyorum madem gebelik yok gelsin şu adet tarlusal aldım millet üç güne oluyormuş ben 8 gün oldu. Pko da bazen 20.gün geliyormuş yani bari burada yüzümüze gülse kader bekletmese regl yi bekledikçe sinirleniyorum geriliyorum

Ovu testin yokmu yap btane icin rahatlasn kuzum
Test getirmedim hıc yanımda, sadece 5 tane gebelık testı getırmıstım, onu da yapmak nasıp olmadı 3 gun once adet olunca.. Beklicez yapıcak bısey yok.. Bu ay bos gececek %90ıhtımalle

Test getirmedim hıc yanımda, sadece 5 tane gebelık testı getırmıstım, onu da yapmak nasıp olmadı 3 gun once adet olunca.. Beklicez yapıcak bısey yok.. Bu ay bos gececek %90ıhtımalle
Hadi ya akntıdan anlamaya caliscan o zamn kuzum niye bos gecsin gün asırı degerlendirn denk gelir elbet

Ben normal değilim kuzum ben pko hastasıyım çoook yanlış kişiye sordun
Çoğu insan erken yumurtladım adetim erken gelir bu ay, ya da geç yumurtladım adetim de gecikir diyor anlamıyorum. Benim hep 28-29 günde oluyor ama yumurtlama bazen 10.gün bazen 15. Gün oluyor:))()

Evet daha cok yeni, özel değilse sorun nedir canm?
eşimin sonuçları ilk testinde çok kötü çıktı.
benim AMH değerim 0.35 çıktı troid ve prolaktin tavan ayrıca. doktora gittik doktor yumurta kaliten kötü dedi rahim filmi çektir dedi hemen aşılamaya geçelim vakit kaybetmemeniz lazım dedi. hemen gittik rahim filmi çektirdik tek tüpüm kapalı çıktı bu arada eşim tüp bebek merkezinde ikinci kez test yaptırdı ve sonuçları gayet norlam çıktı bende dahiliyeye gittim haşimato troidi var dedi doktor ve ilaç verdi. prolaktini için ilaç vermediler. en son hipofiz MR çektirdim sonucunu çarşamba günü alacağım. bu süreçte tüp bebek vs herşeyi araştırdık normal yollarla çocuğumuz olmayacak diye. bize yardım eden bir tanıdık hocamız var o en son eşimde sorun olmadığını benim değerleriminde normale gelmesi gerektiğini söyledi hipofizde kitle varsa ona göre yoksa ona göre bir tedaviye başlarsınız dedi bu sefer içimde tekrar bir umut oldu norla yollar ile hamile kalabileceğime dair ama tüpümün kapalı olması beni korkutuyor. ilk hastanede çıkan sonuçlar bizi bir hafta boyunca yemeden içmeden kesti. bende hormon testlerimi orda yaptırdım o yüzden bayramdan sonra tekrar başka yerde yaptırmayı düşünüyorum. herşeyimiz muallakta malesef bu arada yaşım 37 ve zaman kaybetmek istemiyorum

yok ya o kadar minnak değilim en minnağımız A Aleyna0825
genelfe yaşımdan da küçük gösteriyrum herkes öyle der minyon tipliyim
Evet en kucugunuz benim 21 yasindayim ama abla bazen banada kucuk gosteriyorsun diyolar hatta kimisi beni 17 18 yasinda sandi giydigim kiyafetler yasimi bi kucultuyor bi buyutuyor zalımm kiyafetler

Canim benim ben kapida odeme bulamadim instergm dan aliyor sanirim arkadaslar ben n11 den aliyorum onceden cesaret edememistim kart bilgisi icin ama hicde sandigim gibi degilmis ovu testi 30 lu 43 tl 25 gebelik testi 25 olarak aliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…