Doğuma Hazırlık Hamilelik mi silik mi nedir bu

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

turtalicilek

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
171
37
31
ya kızlar hayal görüyorum dimi cift cizgi degil gölgesi testin veya idrar lekesi değil mi flash tutunca cıkmıyor cunku bir de aksam. Yaptım
Ovulasyondan beri gogsum agrıyor sıan adetime üc gün veya dört gün var erken gebelik testi yaptım ama manyak oldum galiba ya

Eklentiler

• F4A702D5-73C9-49BC-8FF4-50D7D126D121.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 405
  • 44EE86A7-EE22-4C81-9160-B2C2C7599352.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 434
Bir kaç gün sonra tekrarla canım bende gördüm gibi ben de inşallah vardır

Canım bir kaç gün daha beklemen gerekiyor , bende çok erken test yapmaya başladım ve şuan 6 haftalık hamileyim , sana tavsiyem en azından adet gününü beklemelisin, ayrıca testi sabah ilk idrarın ile yapmalısın . Allah gönlüne göre versin inşallah.

Yani kırmızı bariz belli de bacım yanında çok silik kırmızı var testin kendisimi öyle bilmem ama silik gibi duruyor gözlerim yanılmıyorsa

Sizin üc dört gün kala gebelik testleriniz nasıldı, ve ne zaman net gördünüz:) ovulasyonda asırı belli belirsiz bazıları ovulasyonda net cizgi goruyormus

Bende hayali çizgiler gördüm ama pek kimse inanmadı erken gebelik testinde ilk iki çizgiyi beklenen adet günümde gördüm.

Ay inşallah sizde böyle bisey oldu mı baska acılardan bakınca gorunmuyor acaba diyorum cam gölges mi ama dört gün kala daha belirgin cıkardı sanki erken gebelik testinde değilmi
Canım benim ilk testim böyleydi adete 6 gün vardı daha

Eklentiler

• IMG_20220418_153320.jpg
    188,9 KB · Görüntüleme: 429
Yumurtlama 16 sı idi benim ilk hayali çizgiyi 26 de gördüm yani döllenmeden 10 gün sonra ve net olarak hamile olduğumu 29 u öğrendim canım.

Evet kullandım canım , son regliden 12 gün sonra kullanmaya başladım ve yumurtlama dönemini ve çatşamasını gördükten sonra erken gebelik testi yapmaya başladım

Evet kullandım canım , son regliden 12 gün sonra kullanmaya başladım ve yumurtlama dönemini ve çatşamasını gördükten sonra erken gebelik testi yapmaya başladım
Birebir ben de böyleyim kuzu sarmam yaaa suan hala teste gidip gelip bakıyorum emin olamadım manyak oldım iyice haber verücem olumlu da olsa olumsuzda olsa sonuc bide yarın ilk idrarla deniycem çıkarsa hayali cizgi bakcaz

İnşallah hayırlısı olur canım Sadece biraz dikkatli ol, yemene içmene, oturmana kalkmana, çünkü ilk 3 ay çook önemli. Mutlu haberlerini bekliyoruz cnm .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…