Hamilelik mevcut mudur?

Terbiyesiz

Valla dünyanın en talihsiz insanıyım ben. Kimsenin başına gelmeyen şey tebrikler siz seçildiniz diyr başım gelir. Buraya da yazdım 24 yaşındaki kişiler terbiyesiz yanıtlar veriyor. Ah karsı karşıya olsak yer miydi acBa

Yaşınız doğruysa bu daha da üzücü…

Size tekrar açıklama yapamayacagım. Saygısızlıga yönelirseniz sizi de şikyet edecegim

Bu şekilde yazmaya devam ederseniz şikayet edecegim
Burasi yoruma acik bir platform bi soru sormussaniz gelecek cevaplarada acik olmaniz lazim eger bu konuda bu denli endise sahibiyseniz hic burlarda bilgi aramadan direk doktora yönelin garanti olsun. Onun disinda yorum duymak istemiyorsanız da burda danismayin surekli sizi sikayet ederim diye insanlari itham edemezsiniz

Kizlar ama sizde fazla kasmissiniz yorum yapma zorunluluğunuz yok sıkıntı aldığınız sorulara ha illa yazmak zorunda hissediyorsanız değilsin için rahat olsun deyin geçin

Psikiyatristsiniz sanırım. İthamlarınıza ve dalga geçmenize kayıtsız kalmayıp şikayet edecegim
Dalga gecmiyorum actiginiz konu hakkinda icinizin rahat olmasi gerektigini hala olmadigi icin de desteklerinizi arttirmaniz gerektigini soyluyorum. Ve farkindaysaniz herkes ayni yorumu yapmis size

Kizlar ama sizde fazla kasmissiniz yorum yapma zorunluluğunuz yok sıkıntı aldığınız sorulara ha illa yazmak zorunda hissediyorsanız değilsin için rahat olsun deyin geçin
Burada atıp tutup çeşitli hakaretler eden arkadaşlar doktorda kese çıktı. Umarım insanlara buradan yazarken daha dikkatli olursunuz

Kızlar merhaba adetim 2 gün gecikti kan testim negatif ama progesteron geçen ay 0.40 iken şuan 8.83 çıktı sizce gebelik varmıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…