Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

Kızlaar hala adet olmadım. Dün testım negatıftı. Bıraz belırtıler var cok cok az. Gebemıym sızce

Değilmişim yaptım test negatif
canım benım üzülme umarım bir daha ki aya hamiş kalırsın.keske bu ay olsaydı guzel bı supriz olurdu ama hayırlısı olsun
Benimm kırmızılardaa geldii
gecmiş olsun canımm( benımde eli kulagında
Kızlaar hala adet olmadım. Dün testım negatıftı. Bıraz belırtıler var cok cok az. Gebemıym sızce

canım bı kac gun daha bekle bı kan testı yaptır bence

kızlar çok korkuyorum doktor ya dış gebelik yada erken gebelik dedi. beta hcg 211,1 çıktı. inşallah bi sorun yokturrrrrr....

kızlarr benim dün adet olmam gerekiyordu ama tıkkk yok içimden geçirmeden de edemiyorum acaba mı diye ? Ay ne heyecanlı işler bunlar arkadaş :127:

Kızlar kırmızılardan eminim nefret eder olduk ya bu erkekler ne rahat ya valla kocam yer değiştirelim dese seve seve kabul edicek durumdayım ..

Son düzenleme:
selam kızlar..
sorum şu 10 ay çok düzenli bir biçimde yasmin kullandım evlenmeden yani hapa başlamadan evvel adetim (affedersiniz) kalın bir şekilde geliyordu.. haptan sonra ise 3 gün sürer az gelir ve sanki sulamış gibiydi :))
neden böyle??
mayıstan beri bebek çalışmaları yapıyoruz olmuyor acaba hapın etkisi mi devam ediyor arkadaşlar ??
bu ay ki adetim de de küçük parçacıklar vardı + 5 gün gecikmeli geldi korkmaya başladım

bu hapı kullanıp bırakanlar ne kadar sonra hamile kaldı yada şikayetleri oldu mu??
bilgilendirirseniz çok sevinirim kızlar :*

yazım biraz karışık oldu ama bir sürü soru dönüyor kusura bakmayın

Canımmm kimse yokki bn burlardayım başka başlıjlara yazar oldumm siz olmayınca:26:

canım herkes nerelere gitti anlamadım valla. önceden ne güzel hareketliydi topuk ama simdilerde kımseden ses yok. sen napıyorsun nasıl gidiyor calısmalar

Son düzenleme:
canım herkes nerelere gitti anlamadım valla. önceden ne güzel hareketliydi topuk ama simdilerde kımseden ses yok. sen napıyorsun nasıl gidiyor calısmalar

Aynenn öle yaa herkes nereye kayboldu bi anda anlsmadım bat cuna günü cnm heyecanlıyım bu sefer bilmiom nie senin nası gidio ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…