Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

Aynenn öle yaa herkes nereye kayboldu bi anda anlsmadım bat cuna günü cnm heyecanlıyım bu sefer bilmiom nie senin nası gidio ??

ayy hadı ıns hamılesındır kuzu guzel haberler beklıyorum senden .
bende bılıyorum bı ıyı bı kotu off karmakarısık ıste streslı yaıni

ayy hadı ıns hamılesındır kuzu guzel haberler beklıyorum senden .
bende bılıyorum bı ıyı bı kotu off karmakarısık ıste streslı yaıni

Ayyy kuzumm inşallahhh hepimîz hamile olalım inşallahhh tüm isteyenlerr ya bu ay ovülasyon testinde 11.gün çift çizgi yakaladım 9-11-13.günler birleşme oldu snra 17.güne kadar ara verdik eşim ameliyat olduğu için oyüzden umutlanıorum biraz

ınsallah canım benımmmmmmmmmm. kız cıft cızgıyı yakaladıysan zaten bos gecırmemıssın ınsallah tutmustur yumoslar DD

ınsallah canım benımmmmmmmmmm. kız cıft cızgıyı yakaladıysan zaten bos gecırmemıssın ınsallah tutmustur yumoslar DD

Ayyy tatlımmmm inşalllahhh :18: cumaya kadar nası beklicem bilmiomm kasık ağrılarım var ama ayaklarım hep üşüo bu aralar oyüzdenöi anlayamıorum,bide 11.gün ilişkiden snra kahverengi bi leke geldi bilmiom artk :18:

ohohhh cumaya kadar stres var desene DDD kız beraber beklerız hayatım gun gun sayarız gerıye dogru :)) canım lekelenme neden olmus olabılırkı ? ondan sonra oldumu pekı hıç?

ohohhh cumaya kadar stres var desene DDD kız beraber beklerız hayatım gun gun sayarız gerıye dogru :)) canım lekelenme neden olmus olabılırkı ? ondan sonra oldumu pekı hıç?

Sormaaa hmde nasılll :))) yaa ne güzel olur beraber :) leke bilmiorumki nie dışarı atılırken dierleri o ara çıktı

Kızlarrrt dün ovülasyon testi yaptım bugünde yaptım ikiside silik çizgi çıktı bata 4 gün var yumurtluyo olabilirmiyimki sizce?? :44:

menekse ne guzel bir mesajin var icimi rahatlatti bende 1.5 yillik evliyimm ..aslinda size de sorayim bikac gruba yazdimda bakalim cok yeni takibe basladim bende derdimizi paylasicak dost olabilicek arkadaslarla tanismak istiyorum eminim birbirimize faydamiz olur

benim esim varikosel ameliyati oldu - 2 ay 10 gun oldu henuz - ne zaman test yaptirmaliyiz ? sizde de benim durumumda olan var mi ? test yaptirir da sonuclari iyi cikarsa bende duzenli doktora gidicem - gecen sene ben test yaptirmistim hormonlarima bakmislardi sorun yoktu - hamileligi hizlandirmak icin neler yapiyor doktorlar ?

birde benim baska sorunum esim hala yumurtlama donemlerine inanmiyor bu konuda pek caba gostermiyor dogal ilaclar aldik cok duzenli yemiyor - bebek sahibi olmak icin esimin caba gostermesi icin :) neler kullanabiliriz ?

yardicmi olursaniz sevinirim .. :2:

sevgiler

topige kimse uğramıyor swetle benden baska ama yine de yazmak istedim. son 3 gün ama hala bi belirtim yok ((

merhaba kızlar bende 6 aydır beklıyorum ama artık hıc kafama takmıyorum rabbım hayırlı zamanda verecektır dıye dusunuyorum guzel dusuncelerle bekleyelım bebeklerımızı Allah hepımıze en kısa zamanda nasıp etsıın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…