Hamilelik isteyenler gelin bu yolda yoldaş olalım, sıkıntılarımızı paylaşalım...

Kızlaar hala adet olmadım. Dün testım negatıftı. Bıraz belırtıler var cok cok az. Gebemıym sızce

Değilmişim yaptım test negatif :KK43::KK43:
canım benım üzülme umarım bir daha ki aya hamiş kalırsın.keske bu ay olsaydı guzel bı supriz olurdu ama hayırlısı olsun :KK34:
Benimm kırmızılardaa geldii :KK19:
gecmiş olsun canımm:KK43:( benımde eli kulagında :KK50:
Kızlaar hala adet olmadım. Dün testım negatıftı. Bıraz belırtıler var cok cok az. Gebemıym sızce

canım bı kac gun daha bekle bı kan testı yaptır bence:KK34:

kızlar çok korkuyorum doktor ya dış gebelik yada erken gebelik dedi. beta hcg 211,1 çıktı. inşallah bi sorun yokturrrrrr....

kızlarr benim dün adet olmam gerekiyordu ama tıkkk yok :KK17: içimden geçirmeden de edemiyorum acaba mı diye ? Ay ne heyecanlı işler bunlar arkadaş :127:

Kızlar kırmızılardan eminim nefret eder olduk ya bu erkekler ne rahat ya valla kocam yer değiştirelim dese seve seve kabul edicek durumdayım ..:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
selam kızlar..
sorum şu 10 ay çok düzenli bir biçimde yasmin kullandım evlenmeden yani hapa başlamadan evvel adetim (affedersiniz) kalın bir şekilde geliyordu.. haptan sonra ise 3 gün sürer az gelir ve sanki sulamış gibiydi :))
neden böyle??
mayıstan beri bebek çalışmaları yapıyoruz olmuyor acaba hapın etkisi mi devam ediyor arkadaşlar ??
bu ay ki adetim de de küçük parçacıklar vardı + 5 gün gecikmeli geldi korkmaya başladım :KK43:

bu hapı kullanıp bırakanlar ne kadar sonra hamile kaldı yada şikayetleri oldu mu??
bilgilendirirseniz çok sevinirim kızlar :*

yazım biraz karışık oldu ama bir sürü soru dönüyor kusura bakmayın

Canımmm kimse yokki bn burlardayım başka başlıjlara yazar oldumm siz olmayınca:26:

canım herkes nerelere gitti anlamadım valla. önceden ne güzel hareketliydi topuk ama simdilerde kımseden ses yok. sen napıyorsun nasıl gidiyor calısmalar

Son düzenleme:
canım herkes nerelere gitti anlamadım valla. önceden ne güzel hareketliydi topuk ama simdilerde kımseden ses yok. sen napıyorsun nasıl gidiyor calısmalar

Aynenn öle yaa herkes nereye kayboldu bi anda anlsmadım:KK20: bat cuna günü cnm heyecanlıyım bu sefer bilmiom nie :KK9: senin nası gidio ??

X