.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

inşallah diğer ay sende hamiş olursun canım. benimde 14 de reglm oldu artık diğer aya kaldı umutlar..ablamda bebeğini aldırdı demiştim ya oda bu ay başladı çalışmalara:) inşallah tez zamanda hepimizin yüzü güler..

amin canım bnm hayırlısı olsun ınsallah

üniverste derslerime cnm.aöf den uluslararası ilişkiler okuyorum suan 2.sınıftayım.oyüzden onlarla ugrasıom zaten sınavım ocakta.kendımı en azından böle dınlememıs oluorum hakkımzda hayırlısı.sende kpss calıs kendını bıaeylere ver.lisans tan gircen sanırım

evet canım lisanstan girecem
atanamamış bir öğretmenim
bir güç bulupta başlasam çalışmaya ne iyi olacak ya
ama nerde...
sen nasıl çalışıyorsun ya yöntemin nasıl canım
belki de bende çalışır bu şekilde kafayı dağıtırım yoksa bu gidişle kafayı yiyecem

bu ay hepimizde kabiliyet sıfır
kısmet gelecek aylara artıkım
bakarsın ablacığın bizden önce yapar da:13:

Son düzenleme:
hadi yaa ne ögretmenisin.benim kendim ingilizce almanca cıkıslıyım.en yakın bu bölüm geldi.hakkari gibi bi yerde ya ders calısmak gerek yada cocuk yapmak.çünkü insan görmeyi özlüosun lojmanda herkeste ayrı hava..cok sıkılıyorum.ama ders calısmaya bayılıorum.ben önce kitaptan ünite ünite calısıom soru bazında cıkabılcegını dusundugum yerlerın altını cizip not alıyorum.snra sorularını cözüyrum aldıgım notlarla baglantılı oldugu için rahat çözebılıom.öle cnm calısma taktıgım de bu benım :)) sana da basarılar ınsallah en yakın zamanda atanırsın.bgn tam kürtaj olalı bır ay oldu.kürtaj oldugun gün adetin ilk günü sayılır dedıler hala gelmedı.ama yüzüm berbat oldu.adet belirtilerim var.

canım sizi çok iyi anlıyorum geçen sene bu zamanlar bende atanabilmke için mücadele veriyordum rabbim sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah

güzel bir yöntem inş bende başlarım çalışmaya
felsefe grubu öğretmeniyim ben
ayrıca gecikmiş seninkiler:26: inş 9 ay gelmezler de

canım sizi çok iyi anlıyorum geçen sene bu zamanlar bende atanabilmke için mücadele veriyordum rabbim sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah
ayy inş canım ya.
senin branş ne.sen nasıl çalışıp atandın:26::26:
bebek sayfası oldu atanma sayfası

kızlar çook kötüyüm ölüyorum resmen..dün kürajdan snrakı 30. gündü.adet olmam gerekıodu ama kahverengı lekelenme oldu.ama sadece peçetede.snra gectı.bgnde komsum vardı tam kapıya kadr gecrdım sol tarafta ne var dememe kalmadı kan bosaldı.fayans halı üstüm başım kan oldu.böyle durum yasayan varmı cok kötüyüm.eşimde evde dğil doktora gıdemdm.

canım aman dikkat o komşunu çağırıp hemen git hastaneye ihmal etme yaa

ayy canım benim tehlikeli bir durum olabilir ya:26::26:
eşini ara yada komşunu ara hastaneye gidin:18::18:
kötü bir durum olabilir
allah yardımcın olsun.inş önemli bir durum yoktur.haber etmeyi unutma.meraktan çatlarım ya:18::18::18:

kızlarrr nasılsınızzzz ?nasıl gidiyor..var mı değişiklikler.bnm kanamam hala fazla.ama doktora gidemiyorum.yollar kapalı.

bizde değişiklik yok.başladık yine çalışmalara bakalım artık
bu ay rahat olacam inşallah bakalım ne olacak.strese girince boş yere kendimi de eşimi de üzüyorum
hadi dua edin de yeni yıla bebişli girelim inş

aynen bende başladım çalışmalara bakalım 8 ocağı bekliyorum artık):)

Kizlar sogansuyu kürünü yapan oldumu aranizda?
Ayrica birde incir kürü var, birde bir cay var tavsiye edilen , diyorum artik birinden birini yapsammi ?

Byöle hic birsey yapmadan da beklemek dneemk insani cok üzüyor...

Allah'ım bir an önce müjdeli haberler nasip eyle biz kızlara inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…